Ocena strony 9


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Usługi pogrzebowe Olkusz

Śmierć bliskich jest niezwykle bolesnym przeżyciem. Nie zawsze mamy wtedy siłę, żeby zająć się wszystkimi formalnościami. Nasz dom pogrzebowy mieszący się w Warszawie doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Do naszych usług należy wsparcie rodziny zmarłego lub zmarłej, aby ułatwić im przeżywanie żałoby.

Usługi pogrzebowe Olkusz
62 0
2 Odszkodowania powypadkowe Łódź

Zespół prawników z Łodzi może świadczyć wsparcie, jeśli chodzi o zadośćuczynienia finansowe. Możliwe jest uzyskanie pomocy, jeśli chodzi odszkodowania komunikacyjne, powypadkowe, czy za uszczerbek na zdrowiu. Uzyskanie świadczeń często jest możliwe, a pozwalają one pokryć straty finansowe bądź wyrównują straty moralne.

Odszkodowania powypadkowe Łódź
353 0
3 Adwokat rozwody Olsztyn

Jedną z gałęzi prawa, którą zajmuje się nasza kancelaria mieszcząca się w Olsztynie, stanowi prawo rodzinne. Nasz adwokat pomaga w uzyskaniu rozwodu z orzeczeniem o winie lub bez. Wniosek może złożyć jeden małżonek lub oboje, a wina także może leżeć po obu stronach lub tylko po jednej. w drugim przypadku często winna strona płaci alimenty stronie niewinnej.

Adwokat rozwody Olsztyn
218 0
4 Adwokat rozwody Toruń

Do obowiązków prowadzącego w Toruniu kancelarię adwokacką adwokata należy m.in. doradzanie ws. rozwodów, udzielanie kompleksowych porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie dokumentów, reprezentowanie klientów przed sądem, czy też przygotowywanie pism procesowych. Ponadto zakres jego działalności obejmuje takie dziedziny prawa jak prawo cywilne, pracy, rodzinne, karne, karno-skarbowe, czy też gospodarcze.

Adwokat rozwody Toruń
164 0
5 Komornik Ostrów Wielkopolski

Do sporej grupy funkcjonariuszy publicznych należy także m.in. komornik sądowy. Kancelaria zlokalizowana w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się ogłoszeniami windykacyjnymi, egzekwowaniem spłaty należności, sporządzeniem spisu faktycznego majątku, licytacjami nieruchomości, a także zabezpieczeniem roszczeń.

Komornik Ostrów Wielkopolski
133 0
6 Adwokat Bydgoszcz cennik

Kancelaria udziela pomoc z zakresu kodeksu karnego oraz prawa cywilnego i rodzinnego. Dodatkowo, udzielamy porad prawnych dotyczących spraw ubezpieczeniowych, uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień. Adwokat świadczy swoje usługi prawne w Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług dostępnym na naszej stronie.

Adwokat Bydgoszcz cennik
57 0
7 Adwokat Gorzów Wlkp

Kancelaria przeanalizuje zobowiązania dotyczące pożyczki, najmu, dożywocia czy też sprzedaży nieruchomości. Adwokat wesprzeć może w sprawach związanych z kredytami frankowymi, a także błędami medycznymi czy też upadłości konsumenckiej. Dodatkowo, także rozwodami. Działa on na terenie i w okolicach Gorzowa Wlkp.

Adwokat Gorzów Wlkp
153 0
8 działalność gospodarcza w czasie pandemii

Lockdown sprawił, że wielu właścicieli musiało zamknąć swoje firmy. Działalność gospodarcza w czasie pandemii przyniosła wielu przedsiębiorcom straty finansowe. Według artykułów znajdujących się w Kodeksie cywilnym mają oni prawo ubiegać się o odszkodowanie. Kancelaria oferuje wsparcie w tym zakresie, pomagając w sporządzaniu oraz wypełnianiu niezbędnych pism i wniosków.

działalność gospodarcza w czasie pandemii
332 0
9 ochrona osób

Nasza firma specjalizuje się w działaniach ochrony osób i mienia.. Nasi w pełni wykwalifikowani i doświadczeni detektywi zapewnią bezpieczeństwo osobom indywidualnym, a także w zakresie ochrony budynków czy imprez masowych w Warszawie. Proponujemy też usługi dodatkowe oraz specjalne, takie jak sprzątanie, zarządzanie recepcją i parkingami, organizowanie szkoleń, wydawanie audytów bezpieczeństwa czy tworzenie planów ochrony. Zapewniamy anonimowość, również w przypadku instytucji państwowych.

ochrona osób
512 0
10 Mycie okien wodą zdemineralizowaną

nasze usługi dotyczą sprzątania miejsc produkcji. Oferujemy także mycie okien wodą zdemineralizowaną. Jest ona dostępna powszechnie, a także łatwo można ją samemu wytworzyć, pozbawiając ją obcych jonów środkami chemicznymi. Dzięki takim zabiegom, przy czyszczeniu szyb nie powstają zacieki i plamy. Są one bardziej odporne na zabrudzenia.

Mycie okien wodą zdemineralizowaną
22 0
11 Obsługa prawna firm Szczecin

W ramach prowadzenia kancelarii adwokackiej zajmuję się zarówno obsługą prawną firm, jak i klientów indywidualnych. Każdy współpracujący z biurem adwokat zajmuje się sprawami prawa cywilnego, karnego, budowlanego, nieruchomości, czy też związanymi ze spadkami. Siedziba biura znajduje się w Szczecinie.

Obsługa prawna firm Szczecin
290 0
12 Odszkodowania Kraków

Kancelaria z Krakowa świadczy wsparcie, jeśli chodzi o uzyskiwanie należnych zadośćuczynień finansowych. Takie odszkodowania mogą należeć się osobom, które brały udział w np. wypadkach komunikacyjnych lub rolniczych. Mogły być również potrącone przez samochód poruszając się pieszo lub jadąc na rowerze.

Odszkodowania Kraków
287 0
13 Kancelaria notarialna Kraków

Swoim klientom oferujemy pomoc z zakresu sporządzania umów sprzedaży bądź darowizny lokali oraz nieruchomości gruntowych, testamentów, intercyzy, protokołów w sprawach spadkowych a także poświadczenia dziedziczenia. Nasza Kancelaria notarialna znajduje się w Krakowie. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane poprawny sporządzeniem dokumentów.

Kancelaria notarialna Kraków
457 0
14 Rozwody Bydgoszcz

Niekiedy związek małżeński dwojga osób z pewnych przyczyn rozpada się. Gdy różnice między małżonkami są nie do pogodzenia, najlepszym rozwiązaniem będzie rozstanie. Nasza kancelaria w Bydgoszczy prowadzi rozwody. Zajmujemy się przygotowywaniem dokumentów, a także reprezentowaniem klientów. Dodatkowo podejmujemy się prowadzenia spraw, które obejmują podział majątku.

Rozwody Bydgoszcz
584 0
15 Doradztwo prawne

Problem z prawem lub sytuacja sporna, np. w rodzinie czy pracy może dotyczyć każdego i w takiej trudnej sytuacji warto zgłosić się do kancelarii prawnej. Proponujemy usługi naszych pracowników z Bydgoszczy, którzy specjalizują się w dziedzinach prawa cywilnego, rodzinnego oraz pracy. Pomagamy w różnych problemach przedsiębiorstwom oraz klientom prywatnym, reprezentując ich przed sądem, świadcząc doradztwo prawne, a także tworząc różnorodne dokumenty. Do naszych usług należy również pomoc przy zakładaniu spółek.

Doradztwo prawne
408 0
16 Kancelaria prawna w Bydgoszczy

Adwokat Sławomir Szymański prowadzi swoją kancelarię prawną w Bydgoszczy, w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta. Każde zlecenie rozpatrywane jest w indywidualny sposób, aby jak najlepiej podejść do danej sprawy. Kancelaria działa w obszarze prawa administracyjnego, karnego, cywilnego, podatkowego, gospodarczego, a także innych gałęzi prawnych.

Kancelaria prawna w Bydgoszczy
222 0
17 Pomoc prawna

Oferujemy usługi z zakresu stosunków majątkowych oraz spraw rozwodowych, sporów odszkodowawczych, windykacji oraz zmiany umów i statutów. Udzielana przez nas pomoc prawna odbywa się na zasadzie współpracy z rzeczoznawcami, notariuszami oraz doradcami podatkowymi. Prowadzimy również szkolenia RODO. Konsultacje z Radcami mogą odbywać się w języku angielskim, francuskim lub niemieckim.

Pomoc prawna
350 0
18 Podział majątku Poznań

Jedną ze spraw regulowanych po rozwodzie jest podział majątku, jeśli wcześniej pomiędzy małżonkami została ustalona wspólność. Każda ze stron może uzyskać pieniądze na drodze sądowej, lecz osoby rozwiedzione mogą również porozumieć się prywatnie za sprawą wspólnych, polubownych negocjacji z udziałem prawnika w Poznaniu, a także zawrzeć akt notarialny.

Podział majątku Poznań
445 0
19 Kancelaria prawna Warszawa

Jeśli szukasz adwokata na rozwód w Warszawie, możesz skontaktować się z kancelarią prawną Tomasza Borowca. To jedna z kilku specjalizacji prawnych Pana mecenasa. Reprezentujemy klientów podczas procesów o rozwiązanie małżeństwa, przyznanie alimentów oraz opieki nad dziećmi. Prowadzimy również sprawy o podział majątku.

Kancelaria prawna Warszawa
429 0
20 Kancelaria Szczecin

Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński ze Szczecina to również sztab Adwokatów specjalizujących się w obszarach takich jak prawo gospodarcze, cywilne, pracy, rodzinne, konsumenckie oraz kwestie odszkodowań. W swojej codziennej pracy, świadczymy usługi na rzecz zarówno Klientów indywidualnych jak i tych, dla których priorytetem pozostaje prowadzona działalność gospodarcza. Niezwykle ważnym jest, aby przed podjęciem długofalowej współpracy podjąć się poczynienia konsultacji, mającej na celu ustalenie pożądanych efektów funkcjonowania.

Kancelaria Szczecin
336 0
21 Środek do czyszczenia stali nierdzewnej

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych maszyn oraz środków do czyszczenia stali nierdzewnej, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Polecamy opatentowane systemy pasywacji usuwające wszelkie przebarwienia powstałe w wyniku procesu spawania. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Środek do czyszczenia stali nierdzewnej
507 0
22 Sale konferencyjne Gdańsk

Wielu zdziwi fakt ile wysiłku trzeba włożyć w sale konferencyjne. Gdańsk to miasto typowo turystyczne. Z tego powodu bardzo trudno tu o odpowiednie sale konferencyjne. Gdańsk właściwie musi polegać na moich usługach. Ponieważ to moja firma zarządza najlepszymi salami szkoleniowymi oraz bankietowymi w tym nadmorskim mieście.

Sale konferencyjne Gdańsk
381 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2021