Ocena strony 9


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Obsługa prawna firm

Niezwykle trudnym i wieloetapowym zadaniem jest obsługa prawna firm. Wymaga ona umiejętności dostrzegania indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz pełnej dyspozycyjności, którą jest w stanie wyróżnić się nasza Kancelaria. Mamy całkowitą pewność, iż zarówno doraźne wsparcie naszego prawnika, jak również stała współpraca będą stanowiły odpowiednie podstawy dla realizacji konkretnych strategii.

Obsługa prawna firm
519 0
2 Katowice komornik

Zajmujemy się prowadzeniem naszej działalności egzekucyjnej od sierpnia 2013 roku. Nasz komornik zajmuje biuro przy Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód. Kancelaria mieści się przy ulicy Dulęby 5. W zakres podejmowanych przez nas czynności wchodzi wykonywanie rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych o charakterze wykonawczym.

Katowice komornik
389 0
3 Doradztwo prawne

Problem z prawem lub sytuacja sporna, np. w rodzinie czy pracy może dotyczyć każdego i w takiej trudnej sytuacji warto zgłosić się do kancelarii prawnej. Proponujemy usługi naszych pracowników z Bydgoszczy, którzy specjalizują się w dziedzinach prawa cywilnego, rodzinnego oraz pracy. Pomagamy w różnych problemach przedsiębiorstwom oraz klientom prywatnym, reprezentując ich przed sądem, świadcząc doradztwo prawne, a także tworząc różnorodne dokumenty. Do naszych usług należy również pomoc przy zakładaniu spółek.

Doradztwo prawne
408 0
4 Kancelaria prawna w Bydgoszczy

Adwokat Sławomir Szymański prowadzi swoją kancelarię prawną w Bydgoszczy, w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta. Każde zlecenie rozpatrywane jest w indywidualny sposób, aby jak najlepiej podejść do danej sprawy. Kancelaria działa w obszarze prawa administracyjnego, karnego, cywilnego, podatkowego, gospodarczego, a także innych gałęzi prawnych.

Kancelaria prawna w Bydgoszczy
222 0
5 Pomoc prawna

Oferujemy usługi z zakresu stosunków majątkowych oraz spraw rozwodowych, sporów odszkodowawczych, windykacji oraz zmiany umów i statutów. Udzielana przez nas pomoc prawna odbywa się na zasadzie współpracy z rzeczoznawcami, notariuszami oraz doradcami podatkowymi. Prowadzimy również szkolenia RODO. Konsultacje z Radcami mogą odbywać się w języku angielskim, francuskim lub niemieckim.

Pomoc prawna
350 0
6 Podział majątku Poznań

Jedną ze spraw regulowanych po rozwodzie jest podział majątku, jeśli wcześniej pomiędzy małżonkami została ustalona wspólność. Każda ze stron może uzyskać pieniądze na drodze sądowej, lecz osoby rozwiedzione mogą również porozumieć się prywatnie za sprawą wspólnych, polubownych negocjacji z udziałem prawnika w Poznaniu, a także zawrzeć akt notarialny.

Podział majątku Poznań
445 0
7 Kancelaria prawna Warszawa

Jeśli szukasz adwokata na rozwód w Warszawie, możesz skontaktować się z kancelarią prawną Tomasza Borowca. To jedna z kilku specjalizacji prawnych Pana mecenasa. Reprezentujemy klientów podczas procesów o rozwiązanie małżeństwa, przyznanie alimentów oraz opieki nad dziećmi. Prowadzimy również sprawy o podział majątku.

Kancelaria prawna Warszawa
429 0
8 Odszkodowanie za odwołany lot

Kancelaria oferuje pomoc prawną między innymi w dochodzeniu roszczeń. Odszkodowanie za odwołany lot lub za co najmniej trzygodzinne opóźnienie transportu przysługuje każdemu klientowi. Nie dotyczy to jednak sytuacji spowodowanych na przykład złymi warunkami atmosferycznymi lub strajkiem pracowników.

Odszkodowanie za odwołany lot
235 0
9 Kancelaria Szczecin

Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński ze Szczecina to również sztab Adwokatów specjalizujących się w obszarach takich jak prawo gospodarcze, cywilne, pracy, rodzinne, konsumenckie oraz kwestie odszkodowań. W swojej codziennej pracy, świadczymy usługi na rzecz zarówno Klientów indywidualnych jak i tych, dla których priorytetem pozostaje prowadzona działalność gospodarcza. Niezwykle ważnym jest, aby przed podjęciem długofalowej współpracy podjąć się poczynienia konsultacji, mającej na celu ustalenie pożądanych efektów funkcjonowania.

Kancelaria Szczecin
336 0
10 Kancelaria prawa pracy

Świadczymy usługi zarówno członkom zarządu, właścicielom firm rodzinnych, dyrektorom działów HR, jak i pracownikom. Nasza kancelaria prawa pracy świadczy pomoc w zakresie podatkowym, fuzji i przejęć, czy transakcji transgranicznych. Podejmujemy się także reprezentowania klientów podczas postępowania sądowego.

Kancelaria prawa pracy
375 0
11 Kancelaria notarialna

Udzielamy pomocy w kwestii prawa związanego ze śmiercią członka rodziny, związkiem małżeńskim czy nieruchomościami. Kancelaria notarialna mieście się we Wrocławiu - dojechać można tutaj zarówno własnym samochodem, jak i środkami transportu publicznego. Dodatkowo przechowujemy również papiery wartościowe, dokumenty oraz pieniądze.

Kancelaria notarialna
193 0
12 Windykacja

Jedną ze specjalności naszej firmy są odszkodowania powypadkowe. ASIW to kancelaria adwokacka, która stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki rzetelnej wiedzy i zaangażowaniu oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta możemy dostarczyć mu dokładnie takich rozwiązań, jakich od nas oczekuje. Jeżeli więc potrzebujesz pomocy specjalistów w dziedzinie odszkodowań powypadkowych, zgłoś się do nas. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Ci zadowolenie z rezultatów naszej współpracy.

Windykacja
447 0
13 Środek do czyszczenia stali nierdzewnej

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych maszyn oraz środków do czyszczenia stali nierdzewnej, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Polecamy opatentowane systemy pasywacji usuwające wszelkie przebarwienia powstałe w wyniku procesu spawania. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Środek do czyszczenia stali nierdzewnej
507 0
14 Sale konferencyjne Gdańsk

Wielu zdziwi fakt ile wysiłku trzeba włożyć w sale konferencyjne. Gdańsk to miasto typowo turystyczne. Z tego powodu bardzo trudno tu o odpowiednie sale konferencyjne. Gdańsk właściwie musi polegać na moich usługach. Ponieważ to moja firma zarządza najlepszymi salami szkoleniowymi oraz bankietowymi w tym nadmorskim mieście.

Sale konferencyjne Gdańsk
381 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2020