Ocena strony 9


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Obsługa prawna firm Toruń

Pomocą przy prowadzeniu własnej działalności zajmuje się nasza działająca na terenie Torunia obsługa prawna firm. Nasze usługi obejmują analizy i opinie wykonywane dla podmiotów gospodarczych, egzekwowanie wierzytelności, redagowanie pism sądowych oraz przygotowywanie dokumentów przetargowych. Ponadto zajmujemy się również rejestracją, rozwiązywaniem oraz likwidacją spółek.

Obsługa prawna firm Toruń
552 0
2 Odszkodowanie za odwołany lot

Kancelaria oferuje pomoc prawną między innymi w dochodzeniu roszczeń. Odszkodowanie za odwołany lot lub za co najmniej trzygodzinne opóźnienie transportu przysługuje każdemu klientowi. Nie dotyczy to jednak sytuacji spowodowanych na przykład złymi warunkami atmosferycznymi lub strajkiem pracowników.

Odszkodowanie za odwołany lot
235 0
3 Pomoc prawna Kielce

Jeśli potrzebny Ci jest doświadczony adwokat, Kielce jest miastem w którym znajduje się jedyna w swoim rodzaju pomoc prawna dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nie czekaj i skorzystaj już teraz. Gwarancja najwyższej jakości oraz pełnego profesjonalizmu. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej. Już teraz skorzystaj z pomocy adwokata!

Pomoc prawna Kielce
174 0
4 Usługi notarialne Wrocław

W listę naszych obowiązków wpisane są między innymi: sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie protokołów, tworzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów oraz poświadczeń. Usługi notarialne, świadczone w naszej kancelarii we Wrocławiu, są zgodne ze ściśle ustalonymi wytycznymi litery prawa. Wszystkie czynności których dokonujemy mają na celu zabezpieczenie interesów naszych Klientów i zapobieżenie sporom sądowym. W biurze Przemysławy Bakalskiej-Sochaj w dzielnicy Stare Miasto istnieje możliwość bezpłatnych konsultacji odnośnie wszelkich czynności.

Usługi notarialne Wrocław
249 0
5 Kancelaria Szczecin

Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński ze Szczecina to również sztab Adwokatów specjalizujących się w obszarach takich jak prawo gospodarcze, cywilne, pracy, rodzinne, konsumenckie oraz kwestie odszkodowań. W swojej codziennej pracy, świadczymy usługi na rzecz zarówno Klientów indywidualnych jak i tych, dla których priorytetem pozostaje prowadzona działalność gospodarcza. Niezwykle ważnym jest, aby przed podjęciem długofalowej współpracy podjąć się poczynienia konsultacji, mającej na celu ustalenie pożądanych efektów funkcjonowania.

Kancelaria Szczecin
336 0
6 Kancelaria prawa pracy

Świadczymy usługi zarówno członkom zarządu, właścicielom firm rodzinnych, dyrektorom działów HR, jak i pracownikom. Nasza kancelaria prawa pracy świadczy pomoc w zakresie podatkowym, fuzji i przejęć, czy transakcji transgranicznych. Podejmujemy się także reprezentowania klientów podczas postępowania sądowego.

Kancelaria prawa pracy
375 0
7 Kancelaria notarialna Wrocław

Udzielamy pomocy w kwestii prawa związanego ze śmiercią członka rodziny, związkiem małżeńskim czy nieruchomościami. Kancelaria notarialna mieście się we Wrocławiu - dojechać można tutaj zarówno własnym samochodem, jak i środkami transportu publicznego. Dodatkowo przechowujemy również papiery wartościowe, dokumenty oraz pieniądze.

Kancelaria notarialna Wrocław
193 0
8 Porady prawne Olsztyn

W swoim gabinecie w Olsztynie adwokat oferuje klientom porady prawne z zakresu kodeksu pracy, medycyny, karnego czy spraw administracyjnych oraz rodzinnych. Oferowane usługi świadczone są na każdym etapie postępowania sądowego. Kancelaria bierze także udział w mediacjach i negocjacjach oraz sporządza niezbędne pisma.

Porady prawne Olsztyn
167 0
9 prawnicy w sztuce lekarskiej

Kancelaria adwokacka świadczy wsparcie osobom, które stały się ofiarami m.in. źle wykonanych zabiegów medycznych. Nasi prawnicy pomagają w dochodzeniu odszkodowań za błędy w sztuce lekarskiej - wykonujemy wycenę szkody, prowadzimy rozmowy z podmiotami zobowiązanymi do wypłaty zadośćuczynienia oraz ubezpieczycielami.

prawnicy w sztuce lekarskiej
402 0
10 Odszkodowania Katowice

Jedną ze specjalności naszej firmy są odszkodowania powypadkowe. ASIW to kancelaria adwokacka, która stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki rzetelnej wiedzy i zaangażowaniu oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta możemy dostarczyć mu dokładnie takich rozwiązań, jakich od nas oczekuje. Jeżeli więc potrzebujesz pomocy specjalistów w dziedzinie odszkodowań powypadkowych, zgłoś się do nas. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Ci zadowolenie z rezultatów naszej współpracy.

Odszkodowania Katowice
447 0
11 Zakaz konkurencji w umowie

Pracodawcy coraz częściej stosują tzw. zakaz konkurencji w umowie. Jest to zabezpieczenie dla firmy przed nagłym odejściem pracownika do przedsiębiorstwa prowadzącego działalność w tej samej branży. Ograniczenie wiąże się również z wypłatą odszkodowania dla pracownika, któremu nie wolno podjąć zatrudnienia w firmie o podobnym profilu.

Zakaz konkurencji w umowie
164 0
12 Nagrobki Warszawa

Zajmujemy się działalnością w branży kamieniarskiej, w ramach której wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, aby tworzyć dla Was wytrzymałe i wykazujące się po9nadczasowym wzornictwem nagrobki. SIGNIA Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, która jest w stanie wykonać dla Was płyty o dowolnych wymiarach, a także według każdego wybranego projektu. Zajmujemy się także wykonywaniem elementów galanteryjnych, takich jak krzyże, wazony, lampiony, misy, księgi i figurki różnego typu.

Nagrobki Warszawa
431 0
13 Adwokat Toruń

Do dziedzin prawa, którymi zajmuje się adwokat z Torunia i Bydgoszczy, zalicza się m.in. prawo rodzinne. W ramach prowadzonej przez siebie kancelarii mecenas świadczy takie usługi, jak doradztwo, sporządzanie pism i umów, mediacje oraz występowanie przed sądem w roli pełnomocnika klienta. Prawnik zajmuje się sprawami rozwodowymi, o podział majątku, wyznaczenie opiekuna małoletnich dzieci, a także o alimenty.

Adwokat Toruń
444 0
14 Odszkodowania Gdańsk

Nasza kancelaria w Gdańsku świadczy pomoc prawną w rozwiązywaniu sporów z ubezpieczycielem, dotyczących wypłaty odszkodowania. Doradzamy przy sporządzaniu i kompletowaniu odpowiedniej dokumentacji i reprezentujemy naszych klientów przed asekuratorami. Zajmujemy się między innymi sprawami ubezpieczenia OC, AC, NNW, szkód pojazdów i zalań mieszkań oraz błędów medycznych.

Odszkodowania Gdańsk
277 0
15 Odszkodowania za błędy medyczne

Jeśli poszukujecie Państwo kancelarii, gdzie możliwe jest uzyskiwanie przedstawicielstw odnośnie dochodzenia odszkodowania za błędy medyczne zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie znajdziecie Państwo pomoc naszych specjalistów, którzy stanowili będą Państwa przedstawicielstwo w danych postępowaniach.

Odszkodowania za błędy medyczne
507 0
16 Biuro patentowe Warszawa

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i tez firm i instytucji. Biuro patentowe Grenda świadczy doradztwo w zakresie prawa własności intelektualnej, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Realizowane przez nas usługi obejmują opracowanie dokumentacji zgłoszeniowej, które jest poprzedzone stosownym badaniem, a także składanie apelacji, unieważnień, a także pomoc w sprawach dotyczących naruszenia własności intelektualnej. Dotyczy to wynalazków, wzorów użytkowych, przemysłowych oraz znaków towarowych.

Biuro patentowe Warszawa
251 0
17 Środek do czyszczenia stali nierdzewnej

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych maszyn oraz środków do czyszczenia stali nierdzewnej, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Polecamy opatentowane systemy pasywacji usuwające wszelkie przebarwienia powstałe w wyniku procesu spawania. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Środek do czyszczenia stali nierdzewnej
507 0
18 Pierścionki Taxor

Niektórzy preferują wtedy dokonać małej zmiany, mianowicie jako pierścionek wybierają obrączki tytanowe, które nie są bardzo drogie, a następnie już po zawarciu małżeństwa decydują się na obrączki ze srebra. Tradycja się zmienia, zmieniają się zwyczaje, dlatego takie alternatywy jak pierścionek zaręczynowy są coraz bardziej popularne. Niektórzy uważają nawet, że obrączka w ogóle powinna zmienić swój charakter.

Pierścionki Taxor
520 0
19 Sale konferencyjne Gdańsk

Wielu zdziwi fakt ile wysiłku trzeba włożyć w sale konferencyjne. Gdańsk to miasto typowo turystyczne. Z tego powodu bardzo trudno tu o odpowiednie sale konferencyjne. Gdańsk właściwie musi polegać na moich usługach. Ponieważ to moja firma zarządza najlepszymi salami szkoleniowymi oraz bankietowymi w tym nadmorskim mieście.

Sale konferencyjne Gdańsk
381 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2018