Ocena strony 9


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Prawnik Wola

Proponujemy Państwu skorzystanie z usług, jakie świadczy nasz prawnik. Warszawska Wola jest obszarem działania naszej kancelarii. Udzielimy Państwu porad prawnych, będziemy reprezentowali jako stronę w postępowaniu cywilnym czy przed organami administracji publicznej lub przed sądami administracyjnymi. Zajmujemy się także stała obsługą prawną przedsiębiorstw. Powyższy opis ma charakter przykładowy. Świadczymy także inne usługi. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Prawnik Wola
574 0
2 Prawo pracy Lublin

Jedną z dziedzin prawa, w ramach której radcy prawni z kancelarii Puciłowski & Zmysłowski świadczą swoje usługi jest prawo pracy. Lublin jest miastem, w którym klienci kancelarii mogą być reprezentowani także przed sądem. Poza tym w zakres usług wchodzi pomoc w sporządzaniu i opiniowaniu umów o pracę, czy też tworzenie regulaminów wynagrodzeń.

Prawo pracy Lublin
227 0
3 obowiązek alimentacyjny do 26 roku życia

Rodzice są zobowiązani zapewnić wsparcie finansowe na rzecz edukacji i utrzymania dziecka do momentu ukończenia 26. roku życia, o ile spełnione są określone warunki, takie jak regularna nauka. Obowiązek alimentacyjny do 26. roku życia dotyczy zazwyczaj sytuacji, w których dziecko kontynuuje naukę do tego wieku.

obowiązek alimentacyjny do 26 roku życia
302 0
4 Rozwód Białystok

Poszukujesz porady prawnej w sprawach z zakresu prawa rodzinnego? Nasza kancelaria w Białymstoku pomoże Ci przejść przez rozwód. Mamy doświadczenie i wiedzę, które mogą przygotować Cię do sporządzenia pozwu i sprawy sądowej. Pomagamy również w zakładaniu spraw o alimenty i podział majątku między małżonków.

Rozwód Białystok
510 0
5 adwokaci Grójec

W naszej kancelarii najważniejsza jest uczciwość i transparentność. Nasi adwokaci to indywidualne podejście do każdej sprawy. Nie ma dla nas sytuacji trudnych, a jedynie są to wyzwania, którym chcemy sprostać. Nasze biuro ulokowane jest w Grójcu i zaprasza do kontaktu wszystkie osoby chcące uzyskać porad prawnych.

adwokaci Grójec
467 0
6 Kancelaria Bydgoszcz

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jakie świadczy dla Państwa w różnych obszarach nasza kancelaria. Bydgoszcz jest miastem, gdzie znajdziecie Państwo naszą siedzibę, gdzie możecie się z nami spotkać i omówić szczegóły dotyczące porady prawnej z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego dla firm oraz klientów indywidualnych.

Kancelaria Bydgoszcz
321 0
7 Prawo karne

Jako kancelaria adwokacka dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci uzyskali w pełni wyczerpujące doradztwo oraz pomoc z zakresu dziedziny, jaką jest prawo karne. Zajmujemy się ustaleniem linii obrony, powołujemy i przedstawiamy dowody, a także przygotowujemy apelacje oraz kasacje — zależnie od sytuacji klienta.

Prawo karne
188 0
8 Usługi prawne

Profesjonalne usługi prawne oraz rzetelne doradztwo w zakresie wielu dziedzin prawa to nasza kancelaria prawna. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasz oddział. Do naszych biur zgłaszają się zarówno osoby indywidualne, jak również klienci korporacyjni. Nikomu nie odmawiamy pomocy. U nas zawsze znajdą Państwo doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego prawnika, który udzieli fachowej porady opierając się na obowiązujących normach prawnych.

Usługi prawne
205 0
9 Adwokat w Kielcach

Jeżeli interesuje Państwa kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Adwokat w Kielcach zapewnia reprezentowanie Klientów w sprawach sądowych z zakresu prawa karnego, rodzinnego, spadkowego oraz cywilnego. Oferujemy również szeroki zakres porad prawnych.

Adwokat w Kielcach
557 0
10 Zgłoszenie najmu okazjonalnego

Chcesz dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda zgłoszenie najmu okazjonalnego? Informacje na ten właśnie temat odnajdziesz na blogu adwokackim. Możesz skorzystać również ze wzoru umowy zawierającego podstawowe załączniki - aneks do umowy, oświadczenie o przekazaniu umowy do urzędu skarbowego i nie tylko.

Zgłoszenie najmu okazjonalnego
146 0
11 Odszkodowania powypadkowe Łódź

Zespół prawników z Łodzi może świadczyć wsparcie, jeśli chodzi o zadośćuczynienia finansowe. Możliwe jest uzyskanie pomocy, jeśli chodzi odszkodowania komunikacyjne, powypadkowe, czy za uszczerbek na zdrowiu. Uzyskanie świadczeń często jest możliwe, a pozwalają one pokryć straty finansowe bądź wyrównują straty moralne.

Odszkodowania powypadkowe Łódź
353 0
12 Adwokat rozwody Toruń

Do obowiązków prowadzącego w Toruniu kancelarię adwokacką adwokata należy m.in. doradzanie ws. rozwodów, udzielanie kompleksowych porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie dokumentów, reprezentowanie klientów przed sądem, czy też przygotowywanie pism procesowych. Ponadto zakres jego działalności obejmuje takie dziedziny prawa jak prawo cywilne, pracy, rodzinne, karne, karno-skarbowe, czy też gospodarcze.

Adwokat rozwody Toruń
164 0
13 Komornik Ostrów Wielkopolski

Do sporej grupy funkcjonariuszy publicznych należy także m.in. komornik sądowy. Kancelaria zlokalizowana w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się ogłoszeniami windykacyjnymi, egzekwowaniem spłaty należności, sporządzeniem spisu faktycznego majątku, licytacjami nieruchomości, a także zabezpieczeniem roszczeń.

Komornik Ostrów Wielkopolski
133 0
14 działalność gospodarcza w czasie pandemii

Lockdown sprawił, że wielu właścicieli musiało zamknąć swoje firmy. Działalność gospodarcza w czasie pandemii przyniosła wielu przedsiębiorcom straty finansowe. Według artykułów znajdujących się w Kodeksie cywilnym mają oni prawo ubiegać się o odszkodowanie. Kancelaria oferuje wsparcie w tym zakresie, pomagając w sporządzaniu oraz wypełnianiu niezbędnych pism i wniosków.

działalność gospodarcza w czasie pandemii
332 0
15 Mycie okien wodą zdemineralizowaną

nasze usługi dotyczą sprzątania miejsc produkcji. Oferujemy także mycie okien wodą zdemineralizowaną. Jest ona dostępna powszechnie, a także łatwo można ją samemu wytworzyć, pozbawiając ją obcych jonów środkami chemicznymi. Dzięki takim zabiegom, przy czyszczeniu szyb nie powstają zacieki i plamy. Są one bardziej odporne na zabrudzenia.

Mycie okien wodą zdemineralizowaną
22 0
16 Odszkodowania Kraków

Kancelaria z Krakowa świadczy wsparcie, jeśli chodzi o uzyskiwanie należnych zadośćuczynień finansowych. Takie odszkodowania mogą należeć się osobom, które brały udział w np. wypadkach komunikacyjnych lub rolniczych. Mogły być również potrącone przez samochód poruszając się pieszo lub jadąc na rowerze.

Odszkodowania Kraków
287 0
17 Kancelaria notarialna Kraków

Swoim klientom oferujemy pomoc z zakresu sporządzania umów sprzedaży bądź darowizny lokali oraz nieruchomości gruntowych, testamentów, intercyzy, protokołów w sprawach spadkowych a także poświadczenia dziedziczenia. Nasza Kancelaria notarialna znajduje się w Krakowie. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane poprawny sporządzeniem dokumentów.

Kancelaria notarialna Kraków
457 0
18 Doradztwo prawne

Problem z prawem lub sytuacja sporna, np. w rodzinie czy pracy może dotyczyć każdego i w takiej trudnej sytuacji warto zgłosić się do kancelarii prawnej. Proponujemy usługi naszych pracowników z Bydgoszczy, którzy specjalizują się w dziedzinach prawa cywilnego, rodzinnego oraz pracy. Pomagamy w różnych problemach przedsiębiorstwom oraz klientom prywatnym, reprezentując ich przed sądem, świadcząc doradztwo prawne, a także tworząc różnorodne dokumenty. Do naszych usług należy również pomoc przy zakładaniu spółek.

Doradztwo prawne
408 0
19 Pomoc prawna

Oferujemy usługi z zakresu stosunków majątkowych oraz spraw rozwodowych, sporów odszkodowawczych, windykacji oraz zmiany umów i statutów. Udzielana przez nas pomoc prawna odbywa się na zasadzie współpracy z rzeczoznawcami, notariuszami oraz doradcami podatkowymi. Prowadzimy również szkolenia RODO. Konsultacje z Radcami mogą odbywać się w języku angielskim, francuskim lub niemieckim.

Pomoc prawna
350 0
20 Kancelaria prawna Warszawa

Jeśli szukasz adwokata na rozwód w Warszawie, możesz skontaktować się z kancelarią prawną Tomasza Borowca. To jedna z kilku specjalizacji prawnych Pana mecenasa. Reprezentujemy klientów podczas procesów o rozwiązanie małżeństwa, przyznanie alimentów oraz opieki nad dziećmi. Prowadzimy również sprawy o podział majątku.

Kancelaria prawna Warszawa
429 0
21 Kancelaria Szczecin

Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński ze Szczecina to również sztab Adwokatów specjalizujących się w obszarach takich jak prawo gospodarcze, cywilne, pracy, rodzinne, konsumenckie oraz kwestie odszkodowań. W swojej codziennej pracy, świadczymy usługi na rzecz zarówno Klientów indywidualnych jak i tych, dla których priorytetem pozostaje prowadzona działalność gospodarcza. Niezwykle ważnym jest, aby przed podjęciem długofalowej współpracy podjąć się poczynienia konsultacji, mającej na celu ustalenie pożądanych efektów funkcjonowania.

Kancelaria Szczecin
336 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2024