Ocena strony 9


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 ochrona osób

Nasza firma specjalizuje się w działaniach ochrony osób i mienia.. Nasi w pełni wykwalifikowani i doświadczeni detektywi zapewnią bezpieczeństwo osobom indywidualnym, a także w zakresie ochrony budynków czy imprez masowych w Warszawie. Proponujemy też usługi dodatkowe oraz specjalne, takie jak sprzątanie, zarządzanie recepcją i parkingami, organizowanie szkoleń, wydawanie audytów bezpieczeństwa czy tworzenie planów ochrony. Zapewniamy anonimowość, również w przypadku instytucji państwowych.

ochrona osób
512 0
2 Kancelaria antywindykacyjna

Służymy poradą prawną dla osób zadłużonych i spadkobierców. Nasza kancelaria antywindykacyjna ma na celu ochronę interesów dłużnika i polepszenie jego sytuacji finansowej. Wdrażamy procedury zgodne z obowiązującymi przepisami. Prowadzimy działania na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego oraz negocjacje z wierzycielami.

Kancelaria antywindykacyjna
241 0
3 Mycie okien wodą zdemineralizowaną

nasze usługi dotyczą sprzątania miejsc produkcji. Oferujemy także mycie okien wodą zdemineralizowaną. Jest ona dostępna powszechnie, a także łatwo można ją samemu wytworzyć, pozbawiając ją obcych jonów środkami chemicznymi. Dzięki takim zabiegom, przy czyszczeniu szyb nie powstają zacieki i plamy. Są one bardziej odporne na zabrudzenia.

Mycie okien wodą zdemineralizowaną
22 0
4 Obsługa prawna firm Szczecin

W ramach prowadzenia kancelarii adwokackiej zajmuję się zarówno obsługą prawną firm, jak i klientów indywidualnych. Każdy współpracujący z biurem adwokat zajmuje się sprawami prawa cywilnego, karnego, budowlanego, nieruchomości, czy też związanymi ze spadkami. Siedziba biura znajduje się w Szczecinie.

Obsługa prawna firm Szczecin
290 0
5 Odszkodowania Kraków

Kancelaria z Krakowa świadczy wsparcie, jeśli chodzi o uzyskiwanie należnych zadośćuczynień finansowych. Takie odszkodowania mogą należeć się osobom, które brały udział w np. wypadkach komunikacyjnych lub rolniczych. Mogły być również potrącone przez samochód poruszając się pieszo lub jadąc na rowerze.

Odszkodowania Kraków
287 0
6 Kancelaria notarialna Kraków

Swoim klientom oferujemy pomoc z zakresu sporządzania umów sprzedaży bądź darowizny lokali oraz nieruchomości gruntowych, testamentów, intercyzy, protokołów w sprawach spadkowych a także poświadczenia dziedziczenia. Nasza Kancelaria notarialna znajduje się w Krakowie. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane poprawny sporządzeniem dokumentów.

Kancelaria notarialna Kraków
457 0
7 Rozwody Bydgoszcz

Niekiedy związek małżeński dwojga osób z pewnych przyczyn rozpada się. Gdy różnice między małżonkami są nie do pogodzenia, najlepszym rozwiązaniem będzie rozstanie. Nasza kancelaria w Bydgoszczy prowadzi rozwody. Zajmujemy się przygotowywaniem dokumentów, a także reprezentowaniem klientów. Dodatkowo podejmujemy się prowadzenia spraw, które obejmują podział majątku.

Rozwody Bydgoszcz
584 0
8 Obsługa prawna firm

Niezwykle trudnym i wieloetapowym zadaniem jest obsługa prawna firm. Wymaga ona umiejętności dostrzegania indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz pełnej dyspozycyjności, którą jest w stanie wyróżnić się nasza Kancelaria. Mamy całkowitą pewność, iż zarówno doraźne wsparcie naszego prawnika, jak również stała współpraca będą stanowiły odpowiednie podstawy dla realizacji konkretnych strategii.

Obsługa prawna firm
519 0
9 Katowice komornik

Zajmujemy się prowadzeniem naszej działalności egzekucyjnej od sierpnia 2013 roku. Nasz komornik zajmuje biuro przy Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód. Kancelaria mieści się przy ulicy Dulęby 5. W zakres podejmowanych przez nas czynności wchodzi wykonywanie rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych o charakterze wykonawczym.

Katowice komornik
389 0
10 Doradztwo prawne

Problem z prawem lub sytuacja sporna, np. w rodzinie czy pracy może dotyczyć każdego i w takiej trudnej sytuacji warto zgłosić się do kancelarii prawnej. Proponujemy usługi naszych pracowników z Bydgoszczy, którzy specjalizują się w dziedzinach prawa cywilnego, rodzinnego oraz pracy. Pomagamy w różnych problemach przedsiębiorstwom oraz klientom prywatnym, reprezentując ich przed sądem, świadcząc doradztwo prawne, a także tworząc różnorodne dokumenty. Do naszych usług należy również pomoc przy zakładaniu spółek.

Doradztwo prawne
408 0
11 Kancelaria prawna w Bydgoszczy

Adwokat Sławomir Szymański prowadzi swoją kancelarię prawną w Bydgoszczy, w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta. Każde zlecenie rozpatrywane jest w indywidualny sposób, aby jak najlepiej podejść do danej sprawy. Kancelaria działa w obszarze prawa administracyjnego, karnego, cywilnego, podatkowego, gospodarczego, a także innych gałęzi prawnych.

Kancelaria prawna w Bydgoszczy
222 0
12 Pomoc prawna

Oferujemy usługi z zakresu stosunków majątkowych oraz spraw rozwodowych, sporów odszkodowawczych, windykacji oraz zmiany umów i statutów. Udzielana przez nas pomoc prawna odbywa się na zasadzie współpracy z rzeczoznawcami, notariuszami oraz doradcami podatkowymi. Prowadzimy również szkolenia RODO. Konsultacje z Radcami mogą odbywać się w języku angielskim, francuskim lub niemieckim.

Pomoc prawna
350 0
13 Podział majątku Poznań

Jedną ze spraw regulowanych po rozwodzie jest podział majątku, jeśli wcześniej pomiędzy małżonkami została ustalona wspólność. Każda ze stron może uzyskać pieniądze na drodze sądowej, lecz osoby rozwiedzione mogą również porozumieć się prywatnie za sprawą wspólnych, polubownych negocjacji z udziałem prawnika w Poznaniu, a także zawrzeć akt notarialny.

Podział majątku Poznań
445 0
14 Kancelaria prawna Warszawa

Jeśli szukasz adwokata na rozwód w Warszawie, możesz skontaktować się z kancelarią prawną Tomasza Borowca. To jedna z kilku specjalizacji prawnych Pana mecenasa. Reprezentujemy klientów podczas procesów o rozwiązanie małżeństwa, przyznanie alimentów oraz opieki nad dziećmi. Prowadzimy również sprawy o podział majątku.

Kancelaria prawna Warszawa
429 0
15 Kancelaria Szczecin

Kancelaria Adwokacka Wierzbiński i Wierzbiński ze Szczecina to również sztab Adwokatów specjalizujących się w obszarach takich jak prawo gospodarcze, cywilne, pracy, rodzinne, konsumenckie oraz kwestie odszkodowań. W swojej codziennej pracy, świadczymy usługi na rzecz zarówno Klientów indywidualnych jak i tych, dla których priorytetem pozostaje prowadzona działalność gospodarcza. Niezwykle ważnym jest, aby przed podjęciem długofalowej współpracy podjąć się poczynienia konsultacji, mającej na celu ustalenie pożądanych efektów funkcjonowania.

Kancelaria Szczecin
336 0
16 Kancelaria notarialna

Udzielamy pomocy w kwestii prawa związanego ze śmiercią członka rodziny, związkiem małżeńskim czy nieruchomościami. Kancelaria notarialna mieście się we Wrocławiu - dojechać można tutaj zarówno własnym samochodem, jak i środkami transportu publicznego. Dodatkowo przechowujemy również papiery wartościowe, dokumenty oraz pieniądze.

Kancelaria notarialna
193 0
17 Środek do czyszczenia stali nierdzewnej

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych maszyn oraz środków do czyszczenia stali nierdzewnej, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Polecamy opatentowane systemy pasywacji usuwające wszelkie przebarwienia powstałe w wyniku procesu spawania. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Środek do czyszczenia stali nierdzewnej
507 0
18 Sale konferencyjne Gdańsk

Wielu zdziwi fakt ile wysiłku trzeba włożyć w sale konferencyjne. Gdańsk to miasto typowo turystyczne. Z tego powodu bardzo trudno tu o odpowiednie sale konferencyjne. Gdańsk właściwie musi polegać na moich usługach. Ponieważ to moja firma zarządza najlepszymi salami szkoleniowymi oraz bankietowymi w tym nadmorskim mieście.

Sale konferencyjne Gdańsk
381 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2020