Ocena strony 7


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Fotografia rodzinna

Jeżeli pragniesz zatrzymać szczęście na zawsze, to podaruj sobie możliwość uchwycenia go w najpiękniejszej z możliwych postaci. Fotografia rodzinna to sposobność na artystyczne ukazanie tego, co łączy wszystkich członków rodziny. Miłość, zaufanie, szczęście, radość, bezpieczeństwo, wierność i lojalność - to tylko niektóre wartości. Dzięki umiejętności dostrzegania ich w ludziach jestem w stanie przekazywać je w formie artystycznych przedstawień.

Fotografia rodzinna
363 0
2 Ozdoby florystyczne

Oferujemy piękne i oryginale ozdoby florystyczne dla każdego pasjonata tego rodzaju dekoracji. Wśród naszego asortymentu znajdują się między innymi wysokiej jakości sznurki, urocze koronki oraz delikatne wstążki. Dodatkowo proponujemy także wyroby z akrylu - przezroczyste serca oraz kule, a także akcesoria okolicznościowe.

Ozdoby florystyczne
540 0
3 Obrazy olejne

Kochamy sztuką i właśnie z tej miłości powstała nasza inicjatywa. Pragniemy dzielić się pięknem z naszymi Klientami, dlatego w asortymencie stworzonej przez nas galerii znajdziecie między innymi wysokiej jakości obrazy olejne, które doskonale odwzorowują dzieła wybitnych artystów. Możecie zawiesić na swojej ścianie dzieło ulubionego malarza lub wybrać z produkt autorski, namalowany przy pomocy najwyższej jakości farb na wysokogatunkowym płótnie. Zapewniamy szybką i profesjonalna obsługę oraz atrakcyjne ceny.

Obrazy olejne
584 0
4 Drylab

Proponujemy nowoczesne rozwiązania do rozwiązań typu DryLab, które dostępne są w wersji błyszczącej oraz satynowej i matowej. Dysponujemy bardzo szerokim i rozbudowanym asortymentem rozmiarów. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się papiery w wersji standardowej, jak i ekonomicznej. Warto bliżej przyjrzeć się propozycjom.

Drylab
407 0
5 Sprzedaż instrumentów używanych

Pianina oraz fortepiany, które znajdują się w naszej ofercie, przed każdą transakcją przechodzą szczegółowy przegląd techniczny, dzięki czemu klienci mogą być pewni jakości i sprawności zakupionych produktów. Prowadzona przez naszą firmę sprzedaż instrumentów używanych jest powiązana z udzielaną gwarancją na 2 lub 5 lat.

Sprzedaż instrumentów używanych
251 0
6 Studio fotograficzne Chorzów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Arte Barbara Oleksa, która oferuje usługi z zakresu fotografii dziecięcej, ciążowej, a także sesji na prezent. Jeżeli mieszkasz w Chorzowie lub okolicach i chciałbyś stworzyć komuś wspaniały podarunek lub też wyczarować pamiątkę na wiele lat, to koniecznie odwiedź to studio fotografii. Uwiecznij chwilę jedyną w swoim rodzaju. Gwarantujemy, że wszystkie zdjęcia będą cechować się oryginalnością, a jednocześnie będą wysokiej jakości. Wszystkie usługi są w atrakcyjnych cenach.

Studio fotograficzne Chorzów
206 0
7 efekty dyskotekowe

Każda uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego warto w tym względzie skorzystać z naszych produktów. Oświetlenie imprez to jeden z elementów decydujących o ich sukcesie. Oferujemy produkty do dekoracja światłem istniejących dekoracji sali, ścian, kolumn czy wejścia, a także sceny czy parkietu tanecznego. Zapewniamy też światła i efekty dyskotekowe.

efekty dyskotekowe
402 0
8 Baza zdjęć

Zdjęcia pozwalają na uchwycenie wyjątkowych chwil mających miejsce w naszym życiu. Są to najczęściej - ślub, komunia, chrzest, ale również urodziny, a także zaręczyny. Znajdujące się w naszej bazie fotografie to nie tylko uchwycenie chwili, ale również oddanie emocji, jakie w danym momencie towarzyszyły znajdującej się na niej osobie.

Baza zdjęć
397 0
9 karnety ślubne

Podejść do Pary Młodej bez kartki, to jak dostać tort urodzinowy bez świeczek - niby można, ale frajda nie ta sama. W naszym sklepie zakupisz piękne karnety ślubne, które będą pamiątką dla Twoich bliskich jeszcze długie lata po ich wielkim dniu. Produkty przedstawiają różne motywy dotyczące m.in. ceremonii i zakochanych.

karnety ślubne
506 0
10 Stare grafiki

Poszukujesz tzw. białych kruków? Interesuje Cię starożytna historia lub wycinek obejmujące dzieje Polski do 1945 roku? Antykwariat internetowy Kwadryga proponuje zamówienie online wybranej pozycji książek i czasopism o wybranej tematyce. Nasza oferta obejmuje również: stare grafiki, akcje i obligacje, papiery wartościowe, plakaty, ryciny, grafikę artystyczną, druki ulotne, mapy i widoki miast, afisze, stare pocztówki i fotografie. Do naszych usług należy także skup wybranych pozycji - szczegóły omówimy telefonicznie po zgłoszeniu.

Stare grafiki
327 0
11 akcesoria do aparatów fotograficznych

Każdy dostępny w naszej ofercie statyw spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów robienia zdjęć. Jest to produkt funkcjonalny i niezwykle użyteczny. Stabilna konstrukcja zapewnia doskonałą jakość fotografii. Ich zastosowanie może być naprawdę różnorodne i ograniczone jedynie wyobraźnią fotografa.

akcesoria do aparatów fotograficznych
585 0
12 fotografia Chorzów

Moją pasją jest uwiecznianie wyjątkowych chwil na fotografiach. Uwielbiam współpracować z dziećmi, parami zakochanych oraz z modelkami, jednak doskonale radzę sobie również z sesjami reklamowymi. W związku z tym, oferuję też zdjęcia produktowe. Wykonuję ją w moim studiu lub w miejscu, wybranym przez mojego Klienta.

fotografia Chorzów
100 0
13 Zespół weselny

Najlepszy zespół weselny - takie opinie często słyszymy od naszych klientów. Docenili oni atrakcyjne warunki współpracy, które udało nam się zaoferować. Proponujemy Państwu najlepszej jakości brzmienia uniwersalnej muzyki. Porywamy do tańca i zabawy każdego gościa! Nasz zespół weselny gra muzykę, przy której sam świetnie się bawi. Proponujemy niesamowitą zabawę i pełen profesjonalizm. Energia i rzetelność przepełniają nasz zespół weselny. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół weselny
88 0
14 Oświetlenie led

Firma Rosa oferuje Państwu tylko i wyłącznie najlepsze oświetlenie LED. Zestawy, które u nas Państwo znajdą to profesjonalny sprzęt, który w każdym domu będzie służył przez wiele lat. Jesteśmy przekonani, że nasza szczególna oferta spełni wszelki oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oświetlenie led
287 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2019