Ocena strony 6


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 szkolenia ochrona środowiska

W ofercie naszej firmy można znaleźć m.in. szkolenia z ochrony środowiska. Prowadzimy spotkania stacjonarnie - na terenie Warszawy oraz Zakopanego. Jeśli dbasz o ekologię i chcesz pogłębić swoją wiedzę, to miejsce jest dla Ciebie! Naucz się zarządzać odpadami, dbać o czyste powietrze i wiele więcej. Zapraszamy!

szkolenia ochrona środowiska
588 0
2 Maty edukacyjne

Serdecznie polecamy Państwu wysokiej jakości maty edukacyjne o różnych wzorach. W ofercie posiadamy zarówno produkty dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Są one wykonane w taki sposób, aby były bezpieczne dla malucha, a zarazem zapewniły mu maksimum radości oraz wspaniałą zabawę. Na macie edukacyjnej dziecko z pewnością uspokoi się i zajmie atrakcjami, które go otaczają. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami dla dzieci dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Szczegóły na: eurotest.pl.

Maty edukacyjne
295 0
3 Szkoła rysunku

Nasza szkoła rysunku w Krakowie jest miejscem, do którego zapraszamy wszystkich, którzy czują w sobie powołanie. Jeżeli i ty odczuwasz drzemiącą wewnątrz wrażliwość oraz chęć wyrażania się poprzez sztuki wizualne - przekrocz próg "Czarny-Biały". Nasi doświadczeniu instruktorzy nauczą cię podstawowych technik operowania i prowadzenia ołówka. Odkryją przed tobą różne aspekty twórczości, która czerpie m.in. z uważnej obserwacji otoczenia. Nauczysz się u nas dostrzegać niematerialność różnych przedmiotów.

Szkoła rysunku
466 0
4 Szkoła językowa

Jeśli chcesz nauczyć się języka angielskiego w stopniu pozwalającym na sprawne porozumiewanie się, to przede wszystkim musisz przełamać w sobie blokadę mówienia. Nasza propozycja to doskonałej jakości, profesjonalna szkoła językowa. Nasi nauczyciele to osoby, które doskonale sprawdzają się podczas egzekwowania wiedzy i umiejętności swoich uczniów. Praktyczna umiejętność porozumiewania się to specjalność naszych nauczycieli, którzy z pewnością ją w Tobie zaszczepią. Zapraszamy pod adres: http://www.ability.com.pl/

Szkoła językowa
323 0
5 Tłumaczenie niemieckiego online

Oferujemy translację tekstów przez internet, zarówno zwykłą, jak i z tytułem przekładu przysięgłego. Tłumaczenia niemieckiego online, które można wynająć na naszej stronie, są wykonywane z najwyższą starannością już od 39 złotych za jedną stronę rozliczeniową (1600 znaków), a wycenę translacji dokumentu dokonujemy darmowo.

Tłumaczenie niemieckiego online
305 0
6 Podręcznik prawo jazdy 2020

Tematyka ściśle odpowiadająca tej, która wymagana jest na egzaminie teoretycznym dla przyszłych kierowców, zawarta została w specjalnie przygotowanym podręczniku na prawo jazdy 2020. W ten sposób można nabyć podstawy dotyczące prowadzenia pojazdu, a uzyskaną wiedzę zweryfikować w ramach pytań testowych, które są dołączone do książki.

Podręcznik prawo jazdy 2020
178 0
7 studia podyplomowe częstochowa

Zastanawiasz się czy studia podyplomowe w Częstochowie są dla Ciebie? Szukasz odpowiedniego kierunku, ale nie wiesz czy się nad nim odnajdziesz? Zapraszamy na naszą stronę, gdzie dowiesz się wszystkiego. A jeśli nie, to pisz do nas w każdej chwili. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, doradzimy, udzielimy konsultacji - po to jesteśmy!

studia podyplomowe częstochowa
274 0
8 Usługi BHP Warszawa

Realizujemy usługi BHP. Warszawa to miasto, na terenie którego działamy, starając się dostarczać klientom rozwiązań na miarę ich oczekiwań. Dzięki nam szybko zdobędziesz wiedzę na temat interesujących Cię zagadnień, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo pracy oraz eliminować zagrożenia. BHP w Warszawie to dziedzina, w której nie mamy sobie równych - dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy do tej pory nam zaufali i przekonaj się, że jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Usługi BHP Warszawa
290 0
9 Studium języków obcych Mińsk Mazowiecki

Nowoczesne metody nauczania nastawione są na aktywizację. Ich głównym celem jest tak atrakcyjne prowadzenie zajęć, aby wiedza przekazywana była uczniom w niezwykle ciekawy dla nich sposób. Również i nasi lektorzy starają się działać motywująco na swoich kursantów. Zachęcamy do udziału w naszym studium języków obcych na terenie Mińska Mazowieckiego.

Studium języków obcych Mińsk Mazowiecki
289 0
10 Akademia Bezpiecznej Jazdy

Jesteśmy akademią bezpiecznej jazdy, która zajmuje się przede wszystkim organizacją szkoleń dla kierowców z Eco Drivingu oraz technik radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze. Nasi specjaliści nauczą Państwa różnorodnych technik asekuracji, dzięki którym będą Państwo potrafili skutecznie wyjść z takich sytuacji, jak np. poślizg. Podczas kursu skupiamy się przede wszystkim na praktyce, a także staramy się wiernie odwzorowywać niebezpieczne warunki drogowe, aby móc Państwa w pełni przygotować na każdą ewentualność.

Akademia Bezpiecznej Jazdy
506 0
11 Oferty pracy w Holandii

Logistyka wyjazdu poza granice naszego kraju w poszukiwaniu godnego zarobku bywa trudna i często wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy. Dzięki udostępnionym na naszej stronie informacjom staje się jednak o wiele łatwiejsza. Poza praktycznymi poradami udostępniamy również oferty pracy w Holandii, wśród których mają Państwo znaleźć tę, która została stworzona właśnie dla Państwa.

Oferty pracy w Holandii
26 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2021