Ocena strony 6


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 hiszpański Warszawa

Nasza szkoła językowa zapewnia nie tylko profesjonalne szkolenia oraz krótkie kursy. Poza standardową ofertą, do dyspozycji słuchaczy są również dodatkowe kursy tematyczne dotyczące kultury tego barwnego kraju. Język hiszpański w Warszawie to przede wszystkim teoria, jednak na życzenie klienta organizujemy wypady zagraniczne, by pod czujnym okiem instruktora sprawdził swoje umiejętności.

hiszpański Warszawa
387 0
2 Nauka śpiewu Białystok

Nasza szkoła muzyczna oferuje naukę śpiewu na najwyższym poziomie, dlatego zapraszamy na darmowe konsultacje w celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie szkoły dźwięku VOC. Nauka śpiewu dla początkujących to bardzo odpowiedzialne zajęcie, dlatego u nas znajdziesz profesjonalną kadrę mającą duże doświadczenie. Zapraszamy!

Nauka śpiewu Białystok
485 0
3 Usługi BHP Warszawa

Realizujemy usługi BHP. Warszawa to miasto, na terenie którego działamy, starając się dostarczać klientom rozwiązań na miarę ich oczekiwań. Dzięki nam szybko zdobędziesz wiedzę na temat interesujących Cię zagadnień, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo pracy oraz eliminować zagrożenia. BHP w Warszawie to dziedzina, w której nie mamy sobie równych - dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy do tej pory nam zaufali i przekonaj się, że jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Usługi BHP Warszawa
290 0
4 Profesjonalne CV

Niewielu z nas potrafi dobrze zaprezentować się w dokumentach aplikacyjnych na nowe stanowisko pracy - i to niezależnie od kwalifikacji i umiejętności! Żeby napisać profesjonalne CV, należy pamiętać o kilku zasadach. Koniecznie umieść na końcu klauzulę o danych osobowych, wypisuj osiągnięcia, a nie tylko zajmowane stanowiska i unikaj utartych zwrotów. Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie, zgłoś się do nas - pomożemy Ci właściwie naświetlić Twoje mocne strony w dokumencie!

Profesjonalne CV
163 0
5 Studium języków obcych Mińsk Mazowiecki

Nowoczesne metody nauczania nastawione są na aktywizację. Ich głównym celem jest tak atrakcyjne prowadzenie zajęć, aby wiedza przekazywana była uczniom w niezwykle ciekawy dla nich sposób. Również i nasi lektorzy starają się działać motywująco na swoich kursantów. Zachęcamy do udziału w naszym studium języków obcych na terenie Mińska Mazowieckiego.

Studium języków obcych Mińsk Mazowiecki
289 0
6 Szkolenia biznesowe

Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring przygotowuje dedykowane szkolenia biznesowe skierowane do kadry zarządzającej i menedżerskiej. To idealna propozycja dla pracowników, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie kierowania zespołem, radzenia sobie ze stresem w biurze i motywowania do pracy.

Szkolenia biznesowe
251 0
7 Akademia Bezpiecznej Jazdy

Jesteśmy akademią bezpiecznej jazdy, która zajmuje się przede wszystkim organizacją szkoleń dla kierowców z Eco Drivingu oraz technik radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze. Nasi specjaliści nauczą Państwa różnorodnych technik asekuracji, dzięki którym będą Państwo potrafili skutecznie wyjść z takich sytuacji, jak np. poślizg. Podczas kursu skupiamy się przede wszystkim na praktyce, a także staramy się wiernie odwzorowywać niebezpieczne warunki drogowe, aby móc Państwa w pełni przygotować na każdą ewentualność.

Akademia Bezpiecznej Jazdy
506 0
8 Oferty pracy w Holandii

Logistyka wyjazdu poza granice naszego kraju w poszukiwaniu godnego zarobku bywa trudna i często wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy. Dzięki udostępnionym na naszej stronie informacjom staje się jednak o wiele łatwiejsza. Poza praktycznymi poradami udostępniamy również oferty pracy w Holandii, wśród których mają Państwo znaleźć tę, która została stworzona właśnie dla Państwa.

Oferty pracy w Holandii
26 0
9 Biurowe ścianki działowe - meble-biurowe.com.pl

Eleganckie i nowoczesne meble biurowe znajdziesz w ofercie naszej firmy http://www.meble-biurowe.com.pl/. Oprócz mebli biurowych i pracowniczych znajdą Państwo u nas także lady recepcyjne, ścianki działowe, fotele i krzesła w tym przemysłowe czy też laboratoryjne. Posiadamy także nowoczesne meble metalowe.

Biurowe ścianki działowe - meble-biurowe.com.pl
105 0
10 Tapety sklep internetowy

Tapety ze sklepu internetowego są dziś bardzo wygodnym zakupem jak często znacznie tańszym niż z typowego, tradycyjnego sklepu. Wystarczy sprawdzić na popularnych stronach które sprzedają tapety różnego rodzaju. Sklep internetowy tapety-sklep.com to tapety z naprawdę dużym wyborem - kolorystycznym jak i wzorniczym.

Tapety sklep internetowy
119 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2019