Ocena strony 6


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Profesjonalne CV

Niewielu z nas potrafi dobrze zaprezentować się w dokumentach aplikacyjnych na nowe stanowisko pracy - i to niezależnie od kwalifikacji i umiejętności! Żeby napisać profesjonalne CV, należy pamiętać o kilku zasadach. Koniecznie umieść na końcu klauzulę o danych osobowych, wypisuj osiągnięcia, a nie tylko zajmowane stanowiska i unikaj utartych zwrotów. Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie, zgłoś się do nas - pomożemy Ci właściwie naświetlić Twoje mocne strony w dokumencie!

Profesjonalne CV
163 0
2 Praca w Holandii

Zastanawiasz się gdzie rozpocząć karierę zawodową? A może praca w Holandii jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Nie tylko będziesz mógł zweryfikować swoje przygotowanie, ale przede wszystkim zdobyć bezcenne doświadczenie, które bez wątpienia zostanie docenione w oczach Twoich pracodawców. Wyjazd z nami to także okazja do tego, by podszkolić język, poznać zupełnie nową kulturę oraz nawiązać nowe, trwałe przyjaźnie.

Praca w Holandii
188 0
3 Studia podyplomowe

Chcesz zainwestować w swoją przyszłość? Szukasz korzystnej propozycji, która trafi w Twoje oczekiwania, zainteresowania i potrzeby? W takim razie wybierz proponowane przez nas studia zaoczne w Szczecinie! Na naszej uczelni pracuje wyspecjalizowana kadra wykładowców, którzy z pewnością zachęcą Cię do nauki!

Studia podyplomowe
216 0
4 Studium języków obcych Mińsk Mazowiecki

Nowoczesne metody nauczania nastawione są na aktywizację. Ich głównym celem jest tak atrakcyjne prowadzenie zajęć, aby wiedza przekazywana była uczniom w niezwykle ciekawy dla nich sposób. Również i nasi lektorzy starają się działać motywująco na swoich kursantów. Zachęcamy do udziału w naszym studium języków obcych na terenie Mińska Mazowieckiego.

Studium języków obcych Mińsk Mazowiecki
289 0
5 Szkolenia biznesowe

Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring przygotowuje dedykowane szkolenia biznesowe skierowane do kadry zarządzającej i menedżerskiej. To idealna propozycja dla pracowników, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie kierowania zespołem, radzenia sobie ze stresem w biurze i motywowania do pracy.

Szkolenia biznesowe
251 0
6 Akademia Bezpiecznej Jazdy

Jesteśmy akademią bezpiecznej jazdy, która zajmuje się przede wszystkim organizacją szkoleń dla kierowców z Eco Drivingu oraz technik radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze. Nasi specjaliści nauczą Państwa różnorodnych technik asekuracji, dzięki którym będą Państwo potrafili skutecznie wyjść z takich sytuacji, jak np. poślizg. Podczas kursu skupiamy się przede wszystkim na praktyce, a także staramy się wiernie odwzorowywać niebezpieczne warunki drogowe, aby móc Państwa w pełni przygotować na każdą ewentualność.

Akademia Bezpiecznej Jazdy
506 0
7 Oferty pracy w Holandii

Logistyka wyjazdu poza granice naszego kraju w poszukiwaniu godnego zarobku bywa trudna i często wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy. Dzięki udostępnionym na naszej stronie informacjom staje się jednak o wiele łatwiejsza. Poza praktycznymi poradami udostępniamy również oferty pracy w Holandii, wśród których mają Państwo znaleźć tę, która została stworzona właśnie dla Państwa.

Oferty pracy w Holandii
26 0
8 Biurowe ścianki działowe - meble-biurowe.com.pl

Eleganckie i nowoczesne meble biurowe znajdziesz w ofercie naszej firmy http://www.meble-biurowe.com.pl/. Oprócz mebli biurowych i pracowniczych znajdą Państwo u nas także lady recepcyjne, ścianki działowe, fotele i krzesła w tym przemysłowe czy też laboratoryjne. Posiadamy także nowoczesne meble metalowe.

Biurowe ścianki działowe - meble-biurowe.com.pl
105 0
9 Tapety sklep internetowy

Tapety ze sklepu internetowego są dziś bardzo wygodnym zakupem jak często znacznie tańszym niż z typowego, tradycyjnego sklepu. Wystarczy sprawdzić na popularnych stronach które sprzedają tapety różnego rodzaju. Sklep internetowy tapety-sklep.com to tapety z naprawdę dużym wyborem - kolorystycznym jak i wzorniczym.

Tapety sklep internetowy
119 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2019