Ocena strony 6


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Kursy Excel z certyfikatem

Arkusze kalkulacyjne obecnie zajmują kluczowe miejsce w działalności niemal każdego biznesu. Nasze kursy Excel pozwolą Ci podnieść swoje umiejętności w zakresie korzystania z tej aplikacji. Zapraszamy uczestników o każdym stopniu zaawansowania. Nauczymy Was podstaw a także bardziej skomplikowanych technik i funkcji. Dzięki poznanym tajnikom zaoszczędzisz czas automatyzując dużą część pracy. Polecamy nasze szkolenia wszystkim pracującym z bazami danych, finansami i nie tylko. Po ukończeniu nauki otrzymasz od nas specjalny certyfikat.

Kursy Excel z certyfikatem
510 0
2 Kurs SQL

Zostań prawdziwym programista i naucz się języka komputerowego, dzięki czemu otworzysz sobie drzwi do ciekawych ofert pracy. nasza firma prowadzi między innymi kurs SQL, dzięki któremu nauczysz się między innymi stosować indeksy. Ponadto oferujemy szkolenia z zakresu administracji serwerów. Co więcej, znajdziesz u nas także krótkie, stu dwudziestominutowe szkolenie, dzięki któremu nauczysz się podstaw tego języka programowania w bardzo krótkim czasie - a przynajmniej jego podstaw! Dokładamy wszelkich starań, abyś po naszych szkoleniach był naprawdę bogaty w nową wiedze. Zapraszamy!

Kurs SQL
301 0
3 Kurs aktorski Warszawa

Od czego zacząć przygodę z teatrem? Kurs aktorski w Warszawie to dobry pierwszy krok! Warsztaty odbywają się co tydzień. Mają charakter grupowy albo indywidualny. Razem zgłębimy zagadnienia związane z teatrem zarówno od praktycznej, jak i teoretycznej strony. Nauczymy cię pracy z ciałem, głosem, emocjami.

Kurs aktorski Warszawa
217 0
4 Szkoła jazdy Warszawa

Priorytetem w naszej pracy jest przekazywanie wiedzy w sposób angażujący i zrozumiały. Nasza Warszawska szkoła jazdy przygotuje nowych kierowców nie tylko na egzamin państwowy, ale przede wszystkim do prawdziwych, samodzielnych wypraw. Wysoka zdawalność i satysfakcja klientów jest dowodem skutecznego działania naszego zespołu.

Szkoła jazdy Warszawa
211 0
5 szkolenia ochrona środowiska

W ofercie naszej firmy można znaleźć m.in. szkolenia z ochrony środowiska. Prowadzimy spotkania stacjonarnie - na terenie Warszawy oraz Zakopanego. Jeśli dbasz o ekologię i chcesz pogłębić swoją wiedzę, to miejsce jest dla Ciebie! Naucz się zarządzać odpadami, dbać o czyste powietrze i wiele więcej. Zapraszamy!

szkolenia ochrona środowiska
588 0
6 Maty edukacyjne

Serdecznie polecamy Państwu wysokiej jakości maty edukacyjne o różnych wzorach. W ofercie posiadamy zarówno produkty dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Są one wykonane w taki sposób, aby były bezpieczne dla malucha, a zarazem zapewniły mu maksimum radości oraz wspaniałą zabawę. Na macie edukacyjnej dziecko z pewnością uspokoi się i zajmie atrakcjami, które go otaczają. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami dla dzieci dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Szczegóły na: eurotest.pl.

Maty edukacyjne
295 0
7 Szkoła rysunku

Nasza szkoła rysunku w Krakowie jest miejscem, do którego zapraszamy wszystkich, którzy czują w sobie powołanie. Jeżeli i ty odczuwasz drzemiącą wewnątrz wrażliwość oraz chęć wyrażania się poprzez sztuki wizualne - przekrocz próg "Czarny-Biały". Nasi doświadczeniu instruktorzy nauczą cię podstawowych technik operowania i prowadzenia ołówka. Odkryją przed tobą różne aspekty twórczości, która czerpie m.in. z uważnej obserwacji otoczenia. Nauczysz się u nas dostrzegać niematerialność różnych przedmiotów.

Szkoła rysunku
466 0
8 Studium języków obcych Mińsk Mazowiecki

Nowoczesne metody nauczania nastawione są na aktywizację. Ich głównym celem jest tak atrakcyjne prowadzenie zajęć, aby wiedza przekazywana była uczniom w niezwykle ciekawy dla nich sposób. Również i nasi lektorzy starają się działać motywująco na swoich kursantów. Zachęcamy do udziału w naszym studium języków obcych na terenie Mińska Mazowieckiego.

Studium języków obcych Mińsk Mazowiecki
289 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2023