Ocena strony 4


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Obozy sportowe karate

Jeżeli Twoje dziecko ma dużo energii, a brakuje mu okazji, aby ją spożytkować, nauka sztuki walki może być dla niego idealnym rozwiązaniem. Organizowane przez naszą szkołę obozy sportowe karate to szansa nie tylko na polepszenie sprawności fizycznej - dyscyplina ta uczy również opanowania i koncentracji.

Obozy sportowe karate
432 0
2 Odzież wędkarska

Profesjonalna odzież wędkarska pozwoli ci przygotować się na każdą pogodę i każde warunki do łowienia ryb. Proponujemy spodnie na szelkach, spodnio-buty wodery, kurtki nieprzemakalne, kapelusze, kamizelki i wiele innych. Z naszym asortymentem przygotujesz się niezawodnie do łowienia na jeziorach, stawach i nad morzem.

Odzież wędkarska
57 0
3 Wałki do rolowania

W asortymencie posiadamy narzędzia, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by praca z nimi przyspieszała regenerację mięśni i pomagała zapobiec kontuzjom. Wałki do rolowania to urządzenia, które można wykorzystać do masowania na mięśni łydek, ud, pośladków, a także pleców na odcinku lędźwiowym i w wielu innych miejscach.

Wałki do rolowania
409 0
4 Automat nurkowy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą akcesoriów takich jak manometry, inflatory czy octopusy. Dostępny w naszym asortymencie automat nurkowy to urządzenie, które jest odpowiednie zarówno dla początkujących jak i specjalistów. Oferowane przez nas modele umożliwiają oddychanie pod wodą nawet na głębokościach przekraczających 60 metrów.

Automat nurkowy
303 0
5 Fitness

Chcesz zrobić coś dla siebie? Masz ochotę na zadbanie o sylwetkę oraz kondycję fizyczną? W takim razie zapisz się na prowadzony przez nas fitness! Kraków jest miastem, w którym znajduje się nasze centrum sportowe! Odwiedź już dziś naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat prowadzonych przez nas zajęć.

Fitness
417 0
6 legginsy fitness

Komfort użytkowania, przewiewność oraz fason niekrępujący ruchów to cechy, którymi powinna się charakteryzować dobra odzież fitness. Ta znajdująca się w asortymencie Planety Sportu idealnie odpowie na potrzeby każdego, kto chce podczas ćwiczeń dawać z siebie maksimum możliwości, dążąc tym samym do osiągania coraz to nowych celów.

legginsy fitness
514 0
7 Przyczepy rolnicze wielton

Od niedawna okazuje się, że przyczepy rolnicze Wielton to dobra branża, w której sprzedaż jeszcze idzie - mimo tego wielkiego światowego kryzysu gospodarki. Nasza firma oferuje szeroka gamę przyczep rolniczych Wielton i innych maszyn tejże firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełna ofertą.

Przyczepy rolnicze wielton
102 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2019