Ocena strony 4


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Obozy sportowe karate

Jeżeli Twoje dziecko ma dużo energii, a brakuje mu okazji, aby ją spożytkować, nauka sztuki walki może być dla niego idealnym rozwiązaniem. Organizowane przez naszą szkołę obozy sportowe karate to szansa nie tylko na polepszenie sprawności fizycznej - dyscyplina ta uczy również opanowania i koncentracji.

Obozy sportowe karate
432 0
2 Odzież wędkarska

Profesjonalna odzież wędkarska pozwoli ci przygotować się na każdą pogodę i każde warunki do łowienia ryb. Proponujemy spodnie na szelkach, spodnio-buty wodery, kurtki nieprzemakalne, kapelusze, kamizelki i wiele innych. Z naszym asortymentem przygotujesz się niezawodnie do łowienia na jeziorach, stawach i nad morzem.

Odzież wędkarska
57 0
3 hamak do jogi

Marzysz o efektywnym, a zarazem wyjątkowym wypoczynku? Z pewnością nasz hamak do jogi świetnie sprawdzi się w tej roli! Możesz podwiesić go pod sufitem za pomocą karabińczyków - będzie świetną alternatywą dla fotela czy sofy. Szeroki wybór kolorów pozwala dopasować produkt do stylistyki pomieszczenia.

hamak do jogi
547 0
4 Wałki do rolowania

W asortymencie posiadamy narzędzia, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by praca z nimi przyspieszała regenerację mięśni i pomagała zapobiec kontuzjom. Wałki do rolowania to urządzenia, które można wykorzystać do masowania na mięśni łydek, ud, pośladków, a także pleców na odcinku lędźwiowym i w wielu innych miejscach.

Wałki do rolowania
409 0
5 Automat nurkowy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą akcesoriów takich jak manometry, inflatory czy octopusy. Dostępny w naszym asortymencie automat nurkowy to urządzenie, które jest odpowiednie zarówno dla początkujących jak i specjalistów. Oferowane przez nas modele umożliwiają oddychanie pod wodą nawet na głębokościach przekraczających 60 metrów.

Automat nurkowy
303 0
6 Fitness

Chcesz zrobić coś dla siebie? Masz ochotę na zadbanie o sylwetkę oraz kondycję fizyczną? W takim razie zapisz się na prowadzony przez nas fitness! Kraków jest miastem, w którym znajduje się nasze centrum sportowe! Odwiedź już dziś naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat prowadzonych przez nas zajęć.

Fitness
417 0
7 legginsy fitness

Komfort użytkowania, przewiewność oraz fason niekrępujący ruchów to cechy, którymi powinna się charakteryzować dobra odzież fitness. Ta znajdująca się w asortymencie Planety Sportu idealnie odpowie na potrzeby każdego, kto chce podczas ćwiczeń dawać z siebie maksimum możliwości, dążąc tym samym do osiągania coraz to nowych celów.

legginsy fitness
514 0
8 Swingery wędkarskie

Nasza firma ma w swojej ofercie m.in. akcesoria do nęcenia, kołowrotki czy materiały PVA lub przyponowe. Polecamy nasze swingery wędkarskie. Posiadamy modele odpowiednie na mniejsze akweny, bez żadnych sztywnych elementów, które sygnalizują nawet najmniejsze ruchy. Wyposażone są w specjalne uchwyty mocno przymocowane do linki głównej.

Swingery wędkarskie
467 0
9 Przyczepy rolnicze wielton

Od niedawna okazuje się, że przyczepy rolnicze Wielton to dobra branża, w której sprzedaż jeszcze idzie - mimo tego wielkiego światowego kryzysu gospodarki. Nasza firma oferuje szeroka gamę przyczep rolniczych Wielton i innych maszyn tejże firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełna ofertą.

Przyczepy rolnicze wielton
102 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2019