Ocena strony 3


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Obozy sportowe dla dzieci

Organizujemy i prowadzimy najlepsze letnie obozy sportowe dla dzieci, podczas których nie tylko uczymy gry w piłkę nożną oraz umożliwiamy rozwój najmłodszym, ale również dbamy o ich rozrywkę oraz odpowiednie wyżywienie. Zapewniamy najlepszą opiekę nad dziećmi oraz młodzieżą, a także profesjonalne podejście trenerów, którzy postarają się odkryć w Państwa dziecku skrywany potencjał. To doskonała propozycja zarówno do rozwoju, jak również przyjemnego spędzenia wakacji przez maluchy - oferty w niskich cenach.

Obozy sportowe dla dzieci
345 0
2 Zabawki sensoryczne dla dzieci

Zdajemy sobie sprawę, że bycie rodzicem to nie lada wyzwanie. Nie zawsze jesteśmy w stanie wyjść z domu lub poświęcić godzinę na szukanie odpowiednich przedmiotów w sklepie stacjonarnym. U nas bez większego problemu znajdziecie różnego rodzaju zabawki sensoryczne dla dzieci, dzięki którym i Wy, i Wasza pociecha będziecie zadowoleni.

Zabawki sensoryczne dla dzieci
140 0
3 Tłumacz przysięgły z niemieckiego na polski

Poszukujesz rzetelnego, profesjonalnego przedkładu dokumentów? Jako tłumacz przysięgły z niemieckiego na polski zajmę się przełożeniem Twoich tekstów. Podejmuję się przekładu zarówno tekstów specjalistycznych, jak i codziennych, koncentrując się na każdym słowie, aby uzyskać najwyższy standard tłumaczenia. Oferuję solidność, terminowość i pełne zaangażowanie w wykonaną pracę. Spełniam oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dbając o precyzję i autentyczność tłumaczenia. Nie zwlekaj, skontaktuj się ze mną już teraz i przekonaj się o mojej skuteczności!

Tłumacz przysięgły z niemieckiego na polski
575 0
4 Mapa myśli przykłady

Doskonale wiem, jak ważne jest sprawne zapamiętywanie wiedzy. Jeśli masz problem z jakąś lekturą, z pewnością pomoże Ci opracowana przez mnie mapa myśli. Znajdziesz tu takie przykłady jak m.in.: Pan Tadeusz czy Kamienie na Szaniec. Z pewnością pomogą Ci one w dużo łatwiejszy sposób przyswoić materiał.

Mapa myśli przykłady
42 0
5 Zestaw prezentowy dla noworodka

Zestaw prezentowy dla noworodka to doskonały wybór, jeśli chcesz obdarować dziecko wspaniałym upominkiem. Taki zestaw zawiera zazwyczaj kilka ciekawych gadżetów, które przydadzą się zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom. Może to być np. kocyk, pieluszki, śpioszki, zabawki, na których można żuć, książeczki z obrazkami oraz wiele innych elementów, które pomogą w opiece nad dzieckiem. Prezent taki z pewnością zrobi wrażenie na rodzącej się rodzinie i ucieszy młodego człowieka.

Zestaw prezentowy dla noworodka
26 0
6 Terapia ESDM

Ta metoda stosowana jest w przypadku małych dzieci z zaburzeniem ze spektrum autyzmu. Terapia ESDM wykonywana jest w wieku od 12 miesięcy do maksymalnie 5 lat w sposób indywidualny. Polega ona na systematycznej pracy w każdym miejscu — od przedszkola, poprzez spotkania z terapeutami czy sesjami w domu z rodzicami.

Terapia ESDM
285 0
7 Monitory interaktywne

Jeżeli stara, kredowa tablica nie jest dla ciebie ani wygodna, ani też nie ułatwia codziennej pracy z uczniami, to może czas najwyższy wprowadzić monitory interaktywne? Pozwolą one na wprowadzenie do programu lekcji zupełnie innych zadań, ciekawych przedstawień ułatwiających zapoznawanie się z nowymi obszarami wiedzy oraz zachęcą młodych ludzi do aktywnego uczestnictwa w zajęcia. Jest to również o wiele wygodniejsze, elastyczniejsze i zdrowsze rozwiązanie dla nauczycieli!

Monitory interaktywne
89 0
8 Kostiumy karnawałowe

Proponujemy niedrogie i pomysłowe kostiumy karnawałowe dla dzieci i dla dorosłych. Są one wykonane z materiałów wysokiej jakości, by zapewnić ich komfortowe używanie. Jednocześnie zadbaliśmy o rozsądne i atrakcyjne ceny. Kostiumy karnawałowe z naszej oferty dostępne są w bogatej gamie wzorów, modeli i rozmiarów. Doskonałe przebrania karnawałowe znajdziesz tylko w sklepie internetowym. Bogata oferta, niskie ceny, fachowe doradztwo to nasze podstawowe atuty. Zapraszamy na zakupy.

Kostiumy karnawałowe
314 0
9 czapka niemowlęca z uszami

Akcesoria dla niemowląt są niezbędne dla zapewnienia im najlepszych warunków w okresie niemowlęcym. W tym czasie, którego dziecko spędza większość w łóżeczku, ważne jest, aby posiadało wygodne i funkcjonalne akcesoria. Jednym z nich jest czapka niemowlęca z uszami, która zapewnia ochronę przed zimnem i wiatrem. Czapka taka ma też często estetyczne ozdobne elementy, co dodaje uroku maluchowi. Ważne, aby wybierać akcesoria dla niemowląt zgodnie z ich potrzebami i zaleceniami pediatry.

czapka niemowlęca z uszami
569 0
10 Meble dziecięce

Pomysłowość najmłodszych członków rodziny często nie ma granic. Aby sprostać ich oczekiwaniom i znaleźć odpowiednie meble dziecięce należy zapoznać się z ofertą sklepu, który proponuje designerskie rozwiązania. Wnętrze powinno być dopasowane do wieku oraz płci naszej pociechy. Warto rozważyć również szafy i łóżka wielofunkcyjne, które fantastycznie sprawdzają się na małej przestrzeni.

Meble dziecięce
550 0
11 Prywatne korepetycje online z języka angielskiego

W przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty pomagają prywatne korepetycje online z języka angielskiego. Do uczestniczenia w lekcjach wymagany jest komputer z słuchawkami i dostęp do Internetu oraz przeglądarki. Po skończonych zajęciach uczeń ma pełen dostęp do wykorzystanych materiałów i pomocy naukowych, by mógł utrwalić nowe informacje. Przy rezerwacji terminu lekcji można sprawdzić wolne godziny i dni, a następnie wybrać takie, które najbardziej odpowiadają uczniowi.

Prywatne korepetycje online z języka angielskiego
459 0
12 Żłobek montessori

Pewność siebie i poczucie sprawczości można rozwijać już od najmłodszych lat. Nasz żłobek Montessori wspiera dzieci w osiąganiu samodzielności, a jednocześnie empatii do otaczającego je świata. Niewielka liczba podopiecznych w grupie pozwala na indywidualne podejście do każdej osoby. Wspieramy również kontakt dzieci z naturą.

Żłobek montessori
38 0
13 Kurs maturalny język niemiecki

Prowadzimy szkołę językową w Warszawie, której specjalnością są różnorodne metody nauki. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, korzystając z technik nauki, które uznawane są za najbardziej skuteczne. Dzięki nam poznasz język niemiecki już w pół roku. Polecamy również intensywny kurs maturalny języka niemieckiego metodą.

Kurs maturalny język niemiecki
301 0
14 Wkładki do wózka

Chcesz, aby Twoja pociecha zawsze miała miękkie podłoże, nie tylko podczas spania w łóżeczku w domu? Polecamy zakup wkładki do wózka, stworzonej ze 100% poliestru i 100% bawełny, wypełnionej antyalergiczną włókniną silikonową (zapobiegającą namnażaniu się bakterii i grzybów). Ma dodatkowe uchwyty na rzepy do zapięcia, dzięki czemu nie będzie zmieniać położenia - cecha ważna zwłaszcza przy ruchliwym dziecku. Ponadto wszystkie proponowane modele mają nadrukowane atrakcyjne wzory. Oczywiście można je prać.

Wkładki do wózka
310 0
15 Sala zabaw Poznań

Fabryka Śmiechu Michałek zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do Poznania, gdzie znajduje się nasza doskonale wyposażona i sprzyjająca wesołemu spędzaniu czasu sala zabaw. Tutaj Państwa pociechy mogą poczuć się swobodnie w zawieraniu nowych przyjaźni i okazywaniu pozytywnych emocnji podczas korzystania z wszelkich oferowanych atrakcji. Zadbaj o prawidłowy rozwój ruchowy i socjalny swojego dziecka i przyprowadź go do nas - zapewniamy niezapomniane wrażenia! Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej.

Sala zabaw Poznań
347 0
16 Tańcząca Poziomka

Tańcząca Poziomka to miejsce, które rodzice coraz częściej wybierają jako żłobek dla ich dziecka. Warszawa to miasto, w którym zdecydować się Państwo mogą na usługi naszego klubu malucha. To miejsce, w którym dzieci będą bezpieczne, radosne a doświadczeni pedagodzy zadbają o ich wszechstronny rozwój. Gwarantujemy zajęcia ruchowe i edukacyjne, a także zabawy pod profesjonalną opieką.

Tańcząca Poziomka
250 0
17 Instruktor pływania

Zgodnie z tym, że woda to nasza największa miłość, która wypełnia sobą całe nasze życie, proponujemy zajęcia z człowiekiem, którego można określić nie inaczej jak - idealny instruktor pływania! Jeśli chcesz być na fali razem z nami, oferujemy rozmaite usługi związane z aktywnością sportową na basenie.

Instruktor pływania
77 0
18 zabawki dla niemowląt

Tanie, kolorowe, bezpieczne. Takie właśnie są produkty oferowane przez Zabawkiija. Sklep w internecie to wygoda dla rodziców, którzy mogą spokojnie zapoznać się z bogatym asortymentem, a następnie zamówić go prosto do swojego domu. Gwarantujemy długie godziny zabawy i nauki z naszymi zabawkami, a rodzicom ogromną satysfakcję i radość.

zabawki dla niemowląt
173 0
19 Dmuchańce sprzedaż

Nasze produkty wykonywane są z wysokiej jakości poliestru powleczonego. Materiał ten jest wytrzymały i dobrze sprawdza się przy produkcji dmuchanych obiektów. Oferujemy: zjeżdżalnie, zamki, byki i dmuchańce na sprzedaż, które świetnie sprawdzą się na imprezach plenerowych, ale również wewnątrz obiektów.

Dmuchańce sprzedaż
177 0
20 Nauka czytania

Metoda Cudowne Dziecko zapewni Twojej pociesze bardzo dobre warunki w kwestii przyswajania wiedzy i nowych umiejętności. Nauka czytania dostosowana do możliwości maluchów w wielu 0-6 lat zapewni spektakularne możliwości w zapamiętywaniu, ponieważ wzmocni postrzeganie fotograficzne i myślenie operacyjne, a także w znacznym stopniu rozwinie kreatywność. Zastosowanie tego sposobu pozwala na bardzo szybkie i skuteczne rozwijanie wzroku, słuchu i wzroku, które w późniejszym życiu będą odpowiadały za czynione postępy.

Nauka czytania
564 0
21 Usługa deratyzacji

Insekty oraz małe gryzonie to groźne szkodniki, które potrafią niszczyć sprzęty domowe. Są również niebezpieczne dla zdrowia, mogą bowiem przenosić różnorodne zarazki. Jeśli więc w Twoim domu pojawili się tacy nieproszeni goście to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Specjalizujemy się w deratyzacji i dezynsekcji.

Usługa deratyzacji
532 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2024