Ocena strony 3


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Mapa myśli przykłady

Doskonale wiem, jak ważne jest sprawne zapamiętywanie wiedzy. Jeśli masz problem z jakąś lekturą, z pewnością pomoże Ci opracowana przez mnie mapa myśli. Znajdziesz tu takie przykłady jak m.in.: Pan Tadeusz czy Kamienie na Szaniec. Z pewnością pomogą Ci one w dużo łatwiejszy sposób przyswoić materiał.

Mapa myśli przykłady
42 0
2 Zestaw prezentowy dla noworodka

Zestaw prezentowy dla noworodka to doskonały wybór, jeśli chcesz obdarować dziecko wspaniałym upominkiem. Taki zestaw zawiera zazwyczaj kilka ciekawych gadżetów, które przydadzą się zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom. Może to być np. kocyk, pieluszki, śpioszki, zabawki, na których można żuć, książeczki z obrazkami oraz wiele innych elementów, które pomogą w opiece nad dzieckiem. Prezent taki z pewnością zrobi wrażenie na rodzącej się rodzinie i ucieszy młodego człowieka.

Zestaw prezentowy dla noworodka
26 0
3 Terapia ESDM

Ta metoda stosowana jest w przypadku małych dzieci z zaburzeniem ze spektrum autyzmu. Terapia ESDM wykonywana jest w wieku od 12 miesięcy do maksymalnie 5 lat w sposób indywidualny. Polega ona na systematycznej pracy w każdym miejscu — od przedszkola, poprzez spotkania z terapeutami czy sesjami w domu z rodzicami.

Terapia ESDM
285 0
4 Monitory interaktywne

Jeżeli stara, kredowa tablica nie jest dla ciebie ani wygodna, ani też nie ułatwia codziennej pracy z uczniami, to może czas najwyższy wprowadzić monitory interaktywne? Pozwolą one na wprowadzenie do programu lekcji zupełnie innych zadań, ciekawych przedstawień ułatwiających zapoznawanie się z nowymi obszarami wiedzy oraz zachęcą młodych ludzi do aktywnego uczestnictwa w zajęcia. Jest to również o wiele wygodniejsze, elastyczniejsze i zdrowsze rozwiązanie dla nauczycieli!

Monitory interaktywne
89 0
5 Kostiumy karnawałowe

Proponujemy niedrogie i pomysłowe kostiumy karnawałowe dla dzieci i dla dorosłych. Są one wykonane z materiałów wysokiej jakości, by zapewnić ich komfortowe używanie. Jednocześnie zadbaliśmy o rozsądne i atrakcyjne ceny. Kostiumy karnawałowe z naszej oferty dostępne są w bogatej gamie wzorów, modeli i rozmiarów. Doskonałe przebrania karnawałowe znajdziesz tylko w sklepie internetowym. Bogata oferta, niskie ceny, fachowe doradztwo to nasze podstawowe atuty. Zapraszamy na zakupy.

Kostiumy karnawałowe
314 0
6 czapka niemowlęca z uszami

Akcesoria dla niemowląt są niezbędne dla zapewnienia im najlepszych warunków w okresie niemowlęcym. W tym czasie, którego dziecko spędza większość w łóżeczku, ważne jest, aby posiadało wygodne i funkcjonalne akcesoria. Jednym z nich jest czapka niemowlęca z uszami, która zapewnia ochronę przed zimnem i wiatrem. Czapka taka ma też często estetyczne ozdobne elementy, co dodaje uroku maluchowi. Ważne, aby wybierać akcesoria dla niemowląt zgodnie z ich potrzebami i zaleceniami pediatry.

czapka niemowlęca z uszami
569 0
7 Meble dziecięce

Pomysłowość najmłodszych członków rodziny często nie ma granic. Aby sprostać ich oczekiwaniom i znaleźć odpowiednie meble dziecięce należy zapoznać się z ofertą sklepu, który proponuje designerskie rozwiązania. Wnętrze powinno być dopasowane do wieku oraz płci naszej pociechy. Warto rozważyć również szafy i łóżka wielofunkcyjne, które fantastycznie sprawdzają się na małej przestrzeni.

Meble dziecięce
550 0
8 Prywatne korepetycje online z języka angielskiego

W przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty pomagają prywatne korepetycje online z języka angielskiego. Do uczestniczenia w lekcjach wymagany jest komputer z słuchawkami i dostęp do Internetu oraz przeglądarki. Po skończonych zajęciach uczeń ma pełen dostęp do wykorzystanych materiałów i pomocy naukowych, by mógł utrwalić nowe informacje. Przy rezerwacji terminu lekcji można sprawdzić wolne godziny i dni, a następnie wybrać takie, które najbardziej odpowiadają uczniowi.

Prywatne korepetycje online z języka angielskiego
459 0
9 wózek wiklinowy dla lalek

Zapewniamy dostępność zabawek wyróżniających się wyjątkową estetyką, które na pewno spodobają się pociechom lubiącym bawić się w dom. W naszej ofercie można znaleźć wózek wiklinowy dla lalek w różnych wariantach kolorystycznych. Pastelowe odcienie i rozmaite rodzaje konstrukcji sprawiają, że można tu łatwo wybrać najlepszy model.

wózek wiklinowy dla lalek
538 0
10 Żłobek montessori

Pewność siebie i poczucie sprawczości można rozwijać już od najmłodszych lat. Nasz żłobek Montessori wspiera dzieci w osiąganiu samodzielności, a jednocześnie empatii do otaczającego je świata. Niewielka liczba podopiecznych w grupie pozwala na indywidualne podejście do każdej osoby. Wspieramy również kontakt dzieci z naturą.

Żłobek montessori
38 0
11 Szkoła języka niemieckiego Warszawa

Wielu Polaków szukając zagranicznej pracy wyjeżdża do kraju naszych zachodnich sąsiadów. Nasza szkoła oferuje kurs języka niemieckiego obejmujący przygotowanie do nauki na wszystkich poziomach (matura, certyfikaty międzynarodowe, warsztaty specjalistyczne). W naszej warszawskiej szkole oferujemy warsztaty indywidualne - spotkania face to face to skupienie lektora na słuchaczu, tempo nauki dostosowane do możliwości ucznia i szybsze przyswajanie przez niego wiedzy.

Szkoła języka niemieckiego Warszawa
556 0
12 Szarfy gimnastyczne

Zajęcia z wychowania fizycznego w przedszkolach cieszą się wśród najmłodszych dużą popularnością. Ważne jest, aby dobierać zabawy które nie znudzą się dzieciom. Szarfy gimnastyczne często wykorzystywane są jako urozmaicenia do różnych aktywności. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są rozwiązania o różnych barwach.

Szarfy gimnastyczne
489 0
13 Kurs maturalny język niemiecki

Prowadzimy szkołę językową w Warszawie, której specjalnością są różnorodne metody nauki. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, korzystając z technik nauki, które uznawane są za najbardziej skuteczne. Dzięki nam poznasz język niemiecki już w pół roku. Polecamy również intensywny kurs maturalny języka niemieckiego metodą.

Kurs maturalny język niemiecki
301 0
14 Wkładki do wózka

Chcesz, aby Twoja pociecha zawsze miała miękkie podłoże, nie tylko podczas spania w łóżeczku w domu? Polecamy zakup wkładki do wózka, stworzonej ze 100% poliestru i 100% bawełny, wypełnionej antyalergiczną włókniną silikonową (zapobiegającą namnażaniu się bakterii i grzybów). Ma dodatkowe uchwyty na rzepy do zapięcia, dzięki czemu nie będzie zmieniać położenia - cecha ważna zwłaszcza przy ruchliwym dziecku. Ponadto wszystkie proponowane modele mają nadrukowane atrakcyjne wzory. Oczywiście można je prać.

Wkładki do wózka
310 0
15 Sala zabaw Poznań

Fabryka Śmiechu Michałek zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do Poznania, gdzie znajduje się nasza doskonale wyposażona i sprzyjająca wesołemu spędzaniu czasu sala zabaw. Tutaj Państwa pociechy mogą poczuć się swobodnie w zawieraniu nowych przyjaźni i okazywaniu pozytywnych emocnji podczas korzystania z wszelkich oferowanych atrakcji. Zadbaj o prawidłowy rozwój ruchowy i socjalny swojego dziecka i przyprowadź go do nas - zapewniamy niezapomniane wrażenia! Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej.

Sala zabaw Poznań
347 0
16 Tańcząca Poziomka

Tańcząca Poziomka to miejsce, które rodzice coraz częściej wybierają jako żłobek dla ich dziecka. Warszawa to miasto, w którym zdecydować się Państwo mogą na usługi naszego klubu malucha. To miejsce, w którym dzieci będą bezpieczne, radosne a doświadczeni pedagodzy zadbają o ich wszechstronny rozwój. Gwarantujemy zajęcia ruchowe i edukacyjne, a także zabawy pod profesjonalną opieką.

Tańcząca Poziomka
250 0
17 Instruktor pływania

Zgodnie z tym, że woda to nasza największa miłość, która wypełnia sobą całe nasze życie, proponujemy zajęcia z człowiekiem, którego można określić nie inaczej jak - idealny instruktor pływania! Jeśli chcesz być na fali razem z nami, oferujemy rozmaite usługi związane z aktywnością sportową na basenie.

Instruktor pływania
77 0
18 zabawki dla niemowląt

Tanie, kolorowe, bezpieczne. Takie właśnie są produkty oferowane przez Zabawkiija. Sklep w internecie to wygoda dla rodziców, którzy mogą spokojnie zapoznać się z bogatym asortymentem, a następnie zamówić go prosto do swojego domu. Gwarantujemy długie godziny zabawy i nauki z naszymi zabawkami, a rodzicom ogromną satysfakcję i radość.

zabawki dla niemowląt
173 0
19 Dmuchańce sprzedaż

Nasze produkty wykonywane są z wysokiej jakości poliestru powleczonego. Materiał ten jest wytrzymały i dobrze sprawdza się przy produkcji dmuchanych obiektów. Oferujemy: zjeżdżalnie, zamki, byki i dmuchańce na sprzedaż, które świetnie sprawdzą się na imprezach plenerowych, ale również wewnątrz obiektów.

Dmuchańce sprzedaż
177 0
20 Nauka czytania

Metoda Cudowne Dziecko zapewni Twojej pociesze bardzo dobre warunki w kwestii przyswajania wiedzy i nowych umiejętności. Nauka czytania dostosowana do możliwości maluchów w wielu 0-6 lat zapewni spektakularne możliwości w zapamiętywaniu, ponieważ wzmocni postrzeganie fotograficzne i myślenie operacyjne, a także w znacznym stopniu rozwinie kreatywność. Zastosowanie tego sposobu pozwala na bardzo szybkie i skuteczne rozwijanie wzroku, słuchu i wzroku, które w późniejszym życiu będą odpowiadały za czynione postępy.

Nauka czytania
564 0
21 Usługa deratyzacji

Insekty oraz małe gryzonie to groźne szkodniki, które potrafią niszczyć sprzęty domowe. Są również niebezpieczne dla zdrowia, mogą bowiem przenosić różnorodne zarazki. Jeśli więc w Twoim domu pojawili się tacy nieproszeni goście to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Specjalizujemy się w deratyzacji i dezynsekcji.

Usługa deratyzacji
532 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2023