Ocena strony 2


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Dom seniora Szczecin

Wiele osób myśli, iż pełnią życia można żyć wyłącznie mając dwadzieścia lat. Jednak jest to teza całkowicie błędna i nietrudna do obalenia. Otóż, Dom Seniora Stokrotka w Szczecinie pozwala osobom w podeszłym wieku cieszyć się każdym dniem w atmosferze sprzyjającej utrzymywaniu pasji, relacji z ludźmi i więzi. Seniorzy przebywający w naszych murach mają zapewniony najwyższy poziom kompleksowej opieki, w skład której wchodzą zarówno wyżywienie, jak i zajęcia angażujące umysł i ciało w stosowny sposób.

Dom seniora Szczecin
269 0
2 protetyk Świnoujście

Czy wiesz, że w Świnoujściu znajduje się gabinet protetyki, który oferuje gamę usług związanych z odbudową brakujących zębów? W swojej pracy specjaliści wykorzystują technologie i materiały, aby zapewnić pacjentom estetycznie wykonane protezy, korony czy mosty. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego przypadku oraz wysokiemu poziomowi fachowości, gabinet cieszy się dużym zaufaniem wśród mieszkańców Świnoujścia i okolic. Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na konsultację!

protetyk Świnoujście
317 0
3 Lokalizator naczyń krwionośnych

Czy wiedzieliście, że istnieje urządzenie, które znacznie ułatwia lokalizację naczyń krwionośnych podczas zabiegów medycznych? Jest to lokalizator naczyń krwionośnych, który wykorzystuje technologię podczerwieni do precyzyjnego wykrywania żył i tętnic, co pozwala na szybsze i bezpieczniejsze przeprowadzenie procedur takich jak pobieranie krwi czy wkłucia dożylnego. Dzięki tej innowacji, personel medyczny może uniknąć niepotrzebnych komplikacji oraz zminimalizować dyskomfort pacjenta. Jeśli jesteście zainteresowani pozyskaniem tego urządzenia dla swojej placówki medycznej, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Lokalizator naczyń krwionośnych
123 0
4 Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Poznań

Istnieje wiele pokus, które mogą przejąć kontrolę nad życiem człowieka. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień pomaga wyjść z choroby. Zajmuje się pomocą osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków czy też leków. Wesprze ludzi nałogowo uprawiających hazard, seks czy też kupujących nowe rzeczy. Ma on swoją siedzibę w Poznaniu.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Poznań
146 0
5 Rękoczyn Heimlicha

Ta metoda pierwszej pomocy jest stosowana w przypadku zadławienia, gdy ciało obce blokuje drogi oddechowe, uniemożliwiając oddychanie. Procedura polega na stanowczym uciskaniu górnej części brzucha poniżej mostka i powyżej pępka. Ucisk ten powoduje szybkie zwiększenie ciśnienia w jamie brzusznej i klatce piersiowej, co może pomóc w wypchnięciu zablokowanego przedmiotu z dróg oddechowych. Rękoczyn Heimlicha jest prosty do wykonania i może być stosowany zarówno u dorosłych, jak i u dzieci, ale nie należy go stosować u niemowląt poniżej pierwszego roku życia.

Rękoczyn Heimlicha
457 0
6 Gabinet dentystyczny Warszawa

Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc stomatologiczną w wielu dziedzinach. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych lekarzy, pracujemy na nowoczesnym sprzęcie dentystycznym i przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów stomatologicznych. Specjalistyczny gabinet dentystyczny - Warszawa. Nie czekaj na ból umów się już dziś na kontrolę.

Gabinet dentystyczny Warszawa
525 0
7 Pareo kosmetyczne

Odkryj magię naturalnej pielęgnacji z Pareo Kosmetyczne! Nasze wysokiej jakości kosmetyki inspirowane są siłą natury, aby zapewnić Ci najczystsze składniki i najefektywniejsze formuły. Proponujemy indywidualne podejście do pielęgnacji, oferując szeroki zakres produktów dopasowanych do różnych typów skóry i różnorodnych potrzeb. Z Pareo Kosmetyczne wybierasz jakość i bezpieczeństwo, a przede wszystkim - zasługujesz na prawdziwe doświadczenia piękna. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i przekonaj się, jak wspaniały może być Twój codzienny rytuał pielęgnacyjny.

Pareo kosmetyczne
475 0
8 Trichoskopia

Głównym profilem naszej działalności jest diagnostyka i leczenie różnego rodzaju schorzeń skóry głowy. Nasz gabinet znajduje się w Poznaniu. Proponujemy leczenie wypadania włosów. W naszej ofercie znajdują się różne metody, między innymi trichoskopia, która pomaga w ocenie stanu skóry głowy, oczyszczanie wodorowe, a także mezoterapia mikroigłowa i igłowa. Przyczyn może być bardzo dużo, między innymi stres, niewłaściwa dieta, a także zaburzenia hormonalne. Problem ten dotyczy nie tylko mężczyzn, ale i kobiet.

Trichoskopia
545 0
9 Prokaina

Jest to miejscowy środek znieczulający używany głównie w celu złagodzenia bólu. Prokaina działa blokując przewodnictwo sygnałów nerwowych, co powoduje utratę czucia w określonym obszarze, gdzie środek został zaaplikowany. Jest często stosowana w różnych procedurach medycznych, takich jak zaawansowane zabiegi dentystyczne.

Prokaina
373 0
10 Zdrowa żywność Białystok

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem do swojej diety produktów pełnych naturalnych składników i wartości odżywczych? Zapewniamy, że zdrowa żywność Białystok naszej firmy spełni Twoje oczekiwania. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, smakiem i starannie dobranymi składnikami. Oferujemy szeroki asortyment produktów, od bochenków pełnoziarnistego chleba, poprzez soczyste owoce i warzywa, aż po lokalne miody oraz przetwory.

Zdrowa żywność Białystok
160 0
11 Leczenie nowotworów

Dzięki coraz większej wiedzy medycznej leczenie nowotworów może przebiegać coraz skuteczniej. W onkointegra korzystamy z metody popularnej na zachodzie Europy. To wygrzewanie guza. Ogrzanie tkanek do temperatury 44 stopni powoduje rozpad komórek rakowych i zintensyfikowanie działania substancji nagromadzonych w tkankach, pochodzących z leków lub z chemii.

Leczenie nowotworów
44 0
12 Terapia psychologiczna z dzieckiem

Jeśli dostrzegasz u swojej pociechy problemy emocjonalne, niepokój lub trudności w relacjach z rówieśnikami, to należy podjąć kroki w celu diagnozy. Terapia psychologiczna z dzieckiem to skierowany do najmłodszych program terapeutyczny, który ma za zadanie pomóc w radzeniu sobie z różnorodnymi emocjami. Specjaliści wykorzystują odpowiednie metody, dzięki którym mają pomóc małym pacjentom.

Terapia psychologiczna z dzieckiem
522 0
13 Badania kliniczne Warszawa

Jesteśmy przychodnią neurologiczną, w której pracują doświadczeni lekarze specjaliści. Nie tylko zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób neurologicznych, ale również od ponad 10 lat prowadzimy badania kliniczne m.in. nad chorobą Alzheimera, stwardnieniem rozsianym, stwardnieniem zanikowym bocznym, chorobą Parkinsona czy miastenią. Nasza klinika znajduje się w Warszawie.

Badania kliniczne Warszawa
157 0
14 Ortoptysta

Interesuje Państwa ortoptyka w Warszawie? Na przeciw oczekiwaniom wychodzi gabinet OptoMedica, w którym zajmujemy się m.in. leczeniem zeza u dzieci i dorosłych, rehabilitacją narządu wzroku i poprawianiem wad oraz niedowidzenia. Współpracujemy z okulistą dziecięcym, który może przepisywać np. recepty na szkła okularowe. Udając się z dzieckiem do specjalisty, możecie Państwo skutecznie pomóc mu w poprawie jakości widzenia, co bezpośrednio przekłada się na sukcesy w nauce i poczucie pewności u dziecka.

Ortoptysta
337 0
15 biustonosze dla amazonek

W asortymencie naszego sklepu posiadamy specjalne gorsety przeznaczone dla kobiet walczących z rakiem piersi. Proponowane przez nas modele dostępne są w kolorze czarnym, białym oraz beżowym. Protetyczne biustonosze dla amazonek świetnie zakrywają dekolt i ukrywają niedoskonałości po operacji dzięki szerokim bokom.

biustonosze dla amazonek
256 0
16 produkcja kontraktowa kosmetyków

Jesteśmy laboratorium, które zajmuje się wytwarzaniem produktów pielęgnacyjnych dla osób detalicznych i firm. Jedną z naszych specjalności jest produkcja kontraktowa kosmetyków z przestrzeganiem wszystkich unijnych wymogów. Zainteresowany? Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej.

produkcja kontraktowa kosmetyków
270 0
17 Przyczyny nadmiernego wypadania włosów

Łysienie może dotknąć każdego z nas. Wyróżnia się dwa typy tego schorzenia: telogenowe oraz dziedziczne. Aby wdrożyć leczenie należy wcześniej poznać przyczyny nadmiernego wypadania włosów. Jedną z nich może być niedoczynność tarczycy, dlatego bardzo ważne jest regularne badanie się, by zapobiec chorobie skóry głowy.

Przyczyny nadmiernego wypadania włosów
259 0
18 Narzędzia podologiczne

Podologia jest dziedziną specjalizującą się w pielęgnacji, schorzeniach i zmianach dotyczących obszaru stóp. Miejscem, gdzie skorzystać można z usług najlepszych fachowców tej specjalizacji jest wiele gabinetów kosmetycznych. U nas za to znajdziesz specjalne narzędzia podologiczne do realizacji zabiegów. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Narzędzia podologiczne
199 0
19 Zakrzepica

Gdy w żyłach u nóg tworzą się skrzepliny, które mogą przedostawać się do większych naczyń i wraz z krwiobiegiem dotrzeć do serca lub płuc, może dojść do sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Leczenie zakrzepicy przebiega z zastosowaniem środków przeciwzakrzepowych i trombolitycznych. Pełna diagnostyka dostępna m.in. w ECZ Otwock.

Zakrzepica
488 0
20 Przyprawy liofilizowane

Metoda wykorzystana do przetworzenia produktów dostępnych w tej kategorii sprawia, że zachowują one pełnię właściwości smakowych, aromatycznych, a także naturalny kolor. Dzięki temu przyprawy liofilizowane stanowią bardzo dobry wybór. Świetnie podkreślą charakter dań z mięsem, warzywami, zup i innych potraw.

Przyprawy liofilizowane
144 0
21 chirurg szczękowy Kalisz

Wykonywanie zabiegów i leczenie schorzeń w obrębie twarzoczaszki przeprowadzane jest w klinice zlokalizowanej na Piekarskiej 11-13. Chirurg szczękowy w Kaliszu zajmuje się usuwaniem zębów i torbieli, podnoszeniem dna zatoki szczękowej, diagnostyką i leczeniem zapaleń oraz ropni, kortykotomią i nie tylko.

chirurg szczękowy Kalisz
186 0
22 Termolezja pulsacyjna

Do niedawna panował wśród lekarzy pogląd, że ból powinno się mężnie znosić i tylko w ostateczności sięgać po tabletki go zwalczające. W naszym instytucie opieramy się na najnowszych badaniach, które jasno stwierdzają, że długotrwałe fizyczne cierpienie znacznie pogarsza jakość życia, wydajność w pracy, możliwość relaksu i zachowania zdrowia psychicznego. Dlatego stosujemy nowoczesne metody walki z przewlekłym bólem, między innymi terapią falami radiowymi termolezję, która pomaga w wielu schorzeniach.

Termolezja pulsacyjna
580 0
23 Szczoteczki elektryczne dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szeroki wybór sprzętu do higieny jamy ustnej znanych producentów. W Roydental kupicie między innymi wyjątkowe szczoteczki elektryczne dla dzieci ozdobione nadrukami przedstawiającymi postaci z bajek, filmów i świata młodzieżowej muzyki. Takie rozwiązania zachęcą Twoje pociechy do codziennego mycia zębów. Produkty te wyposażone zostały w system grający, który odtwarza melodie oraz utwory podczas zabiegów higienicznych, odmierzając tym samym czas jaki malec na nie poświęca.

Szczoteczki elektryczne dla dzieci
280 0
24 Badania ginekologiczne

Profesjonalny gabinet ginekologiczny, w którym przyjmuje ginekolog i położnik z wieloletnim doświadczeniem. Gabinet ginekologiczny mieści się w Łodzi. To tutaj wykonasz badania prenatalne, USG ciąży zarówno 3D jak i 4D, czy też podstawowe badania ginekologiczne jak cytologia, kolposkopia i wiele innych. Zapraszamy!

Badania ginekologiczne
594 0
25 Kawy ekologiczne

Mała czarna to jeden z napojów, bez których część społeczeństwa nie wyobraża sobie porannego funkcjonowania. W związku z tym w ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo najróżniejsze kawy ekologiczne. Wśród szerokiego wyboru pojawiają się m.in. ziarna z topinamburu, nasion konopi oraz mniszka.

Kawy ekologiczne
146 0
26 Zwyrodnienie stawu biodrowego leczenie naturalne

W naszej placówce medycznej z siedzibą w Zielonej Górze wykonasz badania, które potwierdzą wystąpienie chorób związanych z kośćmi. Często pojawiającą się przypadłością jest zwyrodnienie stawu biodrowego, na którą stosowane jest leczenie naturalne. Polega ono na podawaniu zastrzyków z surowicy z białkami.

Zwyrodnienie stawu biodrowego leczenie naturalne
210 0
27 objawy depresji

Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się ze złym nastrojem, cierpisz na zobojętnienie, bezsenność i wahania nastroju, uważaj. To mogą być objawy depresji. Może warto poprosić o pomoc specjalistę? Psychoterapeuta wskaże ci drogę do tego, jak odzyskać dawny komfort życia. Nasz ośrodek oferuje szereg narzędzi, od sesji on-line, po spotkania indywidualne czy grupowe. Wsparcie i doradztwo pomogły już nie jednej osobie walczącej z problemami osobistymi. Nie zwlekaj, wizyt u psychologa nie należy się wstydzić.

objawy depresji
340 0
28 Aparat ultrasonograficzny

Jako firma zajmująca się dystrybucją nowoczesnych sprzętów diagnostycznych i leczących dla branż medycznych, mamy do zaoferowania wiele nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest aparat ultrasonograficzny, który dostępny jest w naszym sklepie w wielu różnych konfiguracjach. Sprzęty tego typu odznaczają się dużą wydajnością diagnostyczną.

Aparat ultrasonograficzny
254 0
29 Podnośniki pionowe

W naszej ofercie znajdziesz podnośniki pionowe i windy dla niepełnosprawnych - rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Tworzone przez nas windy i podnośniki są łatwe w użyciu i wygodne w eksploatacji, dzięki czemu mogą mieć zastosowanie w różnego rodzaju obiektach publicznych.

Podnośniki pionowe
245 0
30 Terapia dziecięca

Nasza powstała w 2010 placówka, gdzie przeprowadzana jest terapia dziecięca, prowadzona jest przez dwie siostry. Znajdziesz tu takich specjalistów, jak psycholog, psychiatra, logopeda, pedagog i wielu innych. Dokładna diagnoza pozwoli na stworzenie profilu malucha, a co za tym idzie lepszej diagnozy chorób, takich jak Zespół Aspergera czy ADHD.

Terapia dziecięca
474 0
31 Wybielanie zębów Piła

W zakresie naszej oferty znajdziecie pomoc ze strony dentystów, którzy zadbają o to, by Wasze zęby nie tylko były zdrowe, ale także by stanowiły najlepszą Waszą wizytówkę. Realizowane przez nas wybielanie zębów to rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziecie się różnego typu zabrudzeń, odbarwień z Waszego szkliwa. Możliwe jest bowiem usuwanie osadów z kawy, dymu tytoniowego czy soków z owoców, warzyw. Nasze centrum stomatologiczne znajduje się w Pile, gdzie możecie udać się także z najmłodszymi członkami rodziny.

Wybielanie zębów Piła
582 0
32 ośrodek uzależnień

Terapie od Zaraz to certyfikowany prywatny ośrodek leczenia izależnień. Na naszej stronie internetowej dostępne są wszelkie informacje na temat leczenia odwykowego. Jako prywatny ośrodek uzależnień leczymy kompleksowo osoby chore na alkoholizm oraz hazard. Znajdziecie tutaj profesjonalną opiekę medyczną i psychoterapeutyczną.

ośrodek uzależnień
74 0
33 Ortodonta dziecięcy

Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny i rzetelny ortodonta dziecięcy w Krakowie, w naszym centrum znajdziecie pomoc ze strony naszego specjalisty, który pomoże Wam w uzyskaniu pięknego uśmiechu. Zajmujemy się wyrównywaniem i uzyskiwaniem prawidłowej linii Waszego uzębienia, by mogło ono olśniewać innych ludzi na co dzień.

Ortodonta dziecięcy
266 0
34 Kosmetyki trychologiczne

Postaw na kosmetyki trychologiczne, na których używanie nie będziesz musiał poświęcać długich godzin. To między innymi szampon przeciw wypadaniu włosów, który znajdziesz na stronie Hair Pharma. To substancja, której możesz używać codziennie, powodująca widoczne wzmocnienie cebulek i zagęszczenie całej fryzury. Polecamy także nasze produkty trychologiczne - idealne do walki z różnymi odmianami łupieżu. Wszystkie one mają działanie lecznicze oraz są oparte przede wszystkim na naturalnych, ziołowych składnikach.

Kosmetyki trychologiczne
22 0
35 Liofilizowane owoce

W Elena oferujemy nowoczesne owoce liofilizowane. Zastanawiasz się, co to znaczy? To znaczy, że utrwalono je w procesie suszenia przez mrożenie eliminując niemal całą zawartą w nich wodę. Oferujemy smaczne i zdrowe dania instant, które po dodaniu odrobiny wody stają się pełnowartościowymi posiłkami, bogatymi w witaminy, minerały i składniki odżywcze. Nie zawierają ani grama konserwantów, ponieważ ich nie potrzebują. Bez wody nie będą się psuły. Proces ten pozwala zachować smak, aromat i apetyczny wygląd.

Liofilizowane owoce
55 0
36 Pielęgnacja włosów kręconych

Wiele osób marzy o bujnej czuprynie pełnej loków. Tymczasem pielęgnacja włosów kręconych jest trudniejsza, niż prostych. Wszystko dlatego, że pojedyncza łodyga jest bardziej porowata w przypadku loków, przez co szybciej traci wodę. Taka fryzura ma większą skłonność do puszenia się. Aby uzyskać efekt ładnych loków należy rozczesywać włosy tylko wtedy, gdy są mokre. Najlepiej wykorzystywać do tego grzebień o rzadko rozstawionych zębach. Sprawdzi się także naturalne suszenie, bez nawiewu suszarki.

Pielęgnacja włosów kręconych
473 0
37 Środki do dezynfekcji narzędzi

Chusteczki do odkażania rąk, preparaty ze spryskiwaczem do czyszczenia powierzchni, czy też dozowniki łokciowe to podstawowe elementy gabinetów kosmetycznych i medycznych. Wszystkie te artykuły sterylizujące znajdą Państwo w naszej ofercie. Dodatkowo kluczową pozycją są środki do dezynfekcji narzędzi, w postaci koncentratów i gotowych emulsji.

Środki do dezynfekcji narzędzi
255 0
38 Masaże Targówek

Chcesz poczuć się dobrze, zapomnieć o codzienności i całkowicie się odprężyć? W takim razie Medita przygotowało dla Ciebie najlepszą ofertę. Fantastyczne masaże, które wykonujemy w ramach naszej oferty, to zabiegi wykonywane przez profesjonalistów, którym zależy przede wszystkim na zadowoleniu każdego klienta. Tylko u nas spotkasz tak życzliwych i przyjaznych ludzi oraz poczujesz się po prostu dobrze!

Masaże Targówek
502 0
39 gabinet dentystyczny

Gabinet dentystyczny w Białystoku to miejsce, gdzie nasi pacjenci mogą skorzystać z licznych obszarów, w jakich specjalizują się nasi specjaliści. Każdy stomatolog bowiem to profesjonalny specjalista, który nie tylko zadba o zdrowie Waszych zębów, ale także pomoże w uzyskanie najpiękniejszej, prawidłowej linii naszego uzębienia, za sprawą którego możliwe jest także poprawienie naszego rysu twarzy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi lekarzami.

gabinet dentystyczny
304 0
40 Sklep z herbatą

Zadbaj o swoje dobre samopoczucie oraz oczyszczenie organizmu i już teraz skorzystaj z oferty przygotowanej przez Green Touch. Nasz internetowy sklep z herbatą liściastą to miejsce gdzie znajdziesz zarówno napary zielone, czarne, czerwone, białe oraz owocowe i ziołowe. Skomponuje swój własny zestaw - zapraszamy na naszą stronę.

Sklep z herbatą
349 0
41 Obuwie medyczne

Zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości obuwia medycznego, przeznaczonego przede wszystkim dla osób narażonych na długotrwałe obciążenie kończyn dolnych. Proponujemy buty profilaktyczne, specjalistyczne, zawodowe, na spodach profilowanych i inne, które przeszły wszelkie testy zgodności z obowiązującymi normami. Dzięki doskonałej jakości materiałom oraz właściwemu wyprofilowaniu pozwalają one na uniknięcie dolegliwości bólowych związanych z obciążeniem nóg, poza tym nie uwierają i nie powodują uścisków.

Obuwie medyczne
246 0
42 Mankiet do ciśnieniomierza

Potrzebujesz wagi, ciśnieniomierza, inhalatora lub innego specjalistycznego sprzętu? Odwiedź nasz sklep medyczny Tech-Med w Warszawie. Znajdziesz tam zaawansowane technologicznie produkty w wielu różnych wersjach i atrakcyjnych cenach. Mogą one stanowić wyposażenie zarówno ośrodków zdrowia, jak i prywatnych domów.

Mankiet do ciśnieniomierza
568 0
43 Implanty zębów

Obecnie szkoli się w naszym kraju wielu dentystów. Nauka jest ciężka i długa, chociażby po to, by wiedzieć później, jak zakładać implanty zębów. Warszawa to miasto marzenie. Można tutaj żyć długo i żyć w zdrowiu. Trzeba też pamiętać o tym, że można je dopiero zakładać gdy skończy się odpowiednie studia, a jest strasznie trudno, bowiem trzeba się tutaj dużo uczyć. Jednak wszystkie lata poświęcone na naukę to nic z porównaniu z satysfakcją jaką dają założone implanty.

Implanty zębów
149 0
44 Wkładki antykoncepcyjne

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego dostawcy artykułów medycznych, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu Admed. W naszym asortymencie znajdują się między innymi artykuły dla ginekologii, w tym wkładki antykoncepcyjne wewnątrzmaciczne. Są to produkty najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w swojej roli. Prezentujemy modele w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwoli na dobranie odpowiedniej wersji do potrzeb. Oferujemy korzystne ceny.

Wkładki antykoncepcyjne
175 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2024