Ocena strony 1


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Wynajem kopiarek Poznań

Jesteśmy wyjątkowym punktem na mapie Poznania, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne urządzenia biurowe. Nie stać Cię na zakup drogiego, nowoczesnego sprzętu? Nic straconego, ponieważ u nas możliwy jest także wynajem kopiarek, drukarek, skanerów, niszczarek i wszelkiego innego asortymentu biurowego.

Wynajem kopiarek Poznań
353 0
2 Multiagencja ubezpieczeniowa

Zależy ci na tym, abyś w razie nieszczęśliwego, losowego zdarzenia mógł szybko odbudować swój dom lub też zakupić inne mieszkanie? W takim wypadku ubezpieczenie, które może Ci zaoferować nasza multiagencja ubezpieczeniowa, może być tym, czego właśnie potrzebujesz. Proponowane przez nich polisy obejmują wybuchy, pożary, pękanie na skutek mrozu i wiele innych. Działamy na terenie całej Polski.

Multiagencja ubezpieczeniowa
287 0
3 ochrona przeciwpożarowa

Organizujemy szkolenia, przekazując uczestnikom najważniejsze informacje z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza specjalizacja to ochrona przeciwpożarowa i przeciwwybuchowa. Świadczymy także usługi rzeczoznawcze polegające na fachowej ocenie stanu faktycznego oraz realizacji założeń wykonawczych.

ochrona przeciwpożarowa
438 0
4 Postępowania podatkowe Warszawa

Świadczymy pomoc prawną w przypadku sporu z Krajową Administracją Skarbową od momentu wszczęcia kontroli, na wszystkich etapach procedury. Wspieramy naszych klientów w przygotowaniach do kontroli celno-skarbowej, analizując ich zobowiązania i gromadząc potrzebne dokumenty. Postępowania podatkowe obsługujemy w Warszawie, w siedzibie naszej kancelarii.

Postępowania podatkowe Warszawa
174 0
5 biuro tłumaczeń specjalistycznych

Lacrosse experts in translation to profesjonalne biuro tłumaczeń specjalistycznych, które od wielu lat zapewnia znakomitej jakości, rzetelne usługi. Zatrudniona grupa specjalistów wykonuje zarówno przekłady ustne, jak i pisemne z bardzo rozległego zakresu tematyki. Zapraszamy do wyboru właśnie naszej oferty oraz do kontaktu.

biuro tłumaczeń specjalistycznych
538 0
6 zarządzanie najmem

Masz dość mieszkania pod jednym dachem z rodziną czy współdzielenia lokalu ze znajomymi? Jeśli już najwyższy czas, żeby zmienić coś w swoim życiu, to zgłoś się do nas. Jako doświadczona agencja pośrednictwa oferujemy Ci nasze usługi. Jedną z nich jest skuteczne zarządzanie najmem. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności.

zarządzanie najmem
556 0
7 Usługi księgowe Katowice

Nieodłącznym elementem prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub biznesu w innej formie prawnej są sprawy rozliczeniowe. Nasze biuro znajduje się na terenie Katowic i oferujemy usługi księgowe. Sporządzamy zeznania roczne, prowadzimy ewidencję, sporządzamy też politykę rachunkowości i kalkulujemy zaliczki.

Usługi księgowe Katowice
432 0
8 Darmowy program do fakturowania

Tworzymy rozwiązania ułatwiające naszym klientom prowadzenie własnych biznesów. W naszej ofercie znajduje się m.in. darmowy program do fakturowania, do którego można zyskać dostęp w cenie usługi księgowej. Jest to nowoczesny sposób na sprawniejsze zarządzanie posiadanymi papierami - sprawdź sam, jakie możliwości zapewnia!

Darmowy program do fakturowania
316 0
9 Legalizacja pobytu cudzoziemca Warszawa

Kancelaria udziela porad prawnych osobom przybywającym spoza granic kraju. Legalizacja pobytu cudzoziemca, prowadzona w Warszawie, obejmuje zezwolenie na zamieszkanie na czas oznaczony, na terenie RP. Ponadto w jej zakres wchodzi przyznanie zezwolenia na pracę, na zakup nieruchomości oraz obsługa prawna.

Legalizacja pobytu cudzoziemca Warszawa
203 0
10 Zarządca masy sanacyjnej

W postępowaniu re­struk­tu­ry­za­cyj­nym potrzebna jest osoba, która będzie odpowiedzialna na zabezpieczenie przed zniszczeniem lub uszkodzeniem majątku dłużnika. Tą osobą jest zarządca masy sanacyjnej. Pozostałe obowiązki, które musi spełnić to zapewnienie, że majątek nie będzie zabrany przez osoby trzecie ani przez dłużnika.

Zarządca masy sanacyjnej
356 0
11 kredyt we frankach pozew

W latach 2005 - 2008 niezwykle popularny w naszym kraju był kredyt we frankach. Pozew do sądu przeciwko bankowi, dla większości osób, które zdecydowały się w tamtym okresie na zaciągnięcie pożyczki hipotecznej, jest często jedynym rozwiązaniem, by unieważnić podpisaną umowę lub zmniejszyć koszty spłacanych rat.

kredyt we frankach pozew
132 0
12 foliowanie

Firma MarwitPak oferuje laminowanie i foliowanie. Przedsiębiorstwo posiada bardzo duże doświadczenie w laminowaniu. Pracownicy obsługujący zaawansowane urządzenia do laminowania, posiadają ogromne doświadczenie w tym zakresie oraz ciągle się doskonalą. Foliowanie w tej firmie odbywa się w profesjonalny sposób. Przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjną cenę na tą usługę. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby przedsiębiorstwa lub zapoznania się z oferowanymi usługami po przez stronę internetową.

foliowanie
284 0
13 Rekordowe inwestycje alternatywne - Puls Biznesu

Sytuacja związana z pandemią COVID-19 oraz zwiększenie ekologicznej świadomości ludzi przyczyniły się do zmiany w postrzeganiu kwestii odnawialnych źródeł energii. Jak donosi Puls Biznesu w wywiadzie z polską firmą prężnie działającą na rynku OZE - mamy rekordowe inwestycje alternatywne (głównie w zakresie budowy elektrowni wiatrowych).

Rekordowe inwestycje alternatywne - Puls Biznesu
168 0
14 papier satynowy

Szanowni Państwo! Chcielibyśmy przedstawić Państwu wyjątkowy papier satynowy, który już dziś udostępniliśmy w naszej fantastycznej ofercie. Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, które cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Oferowane przez nas arkusze to przede wszystkim wysoka jakość, atrakcyjna cena, a także ogromna praktyczność w zastosowaniu. Zachęcamy do postawienia już dziś na atrakcyjne ceny i fantastyczne rozwiązania - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

papier satynowy
489 0
15 Zwrot podatku Rybnik

Jesteśmy dla Ciebie od momentu dostarczenia nam niezbędnych dokumentów, po ostateczny zwrot podatku - w Rybniku. Działamy tak, abyś nie zgubił się w gąszczu formalności, aby wszystko odbyło się efektywnie i sprawnie. Pracowałeś za granicami Polski? Przysługują Ci należne, zapracowane przez Ciebie pieniądze.

Zwrot podatku Rybnik
591 0
16 Audyt środków unijnych

Rozlicz swój projekt finansowany z funduszy europejskich. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zamów audyt środków unijnych przeprowadzony przez ekspertów w tej dziedzinie. Podczas kontroli m.in. sprawdzamy zasadność kosztów, wiarygodność i ewentualne błędy dokumentacji oraz poziom ryzyka związanego z projektem.

Audyt środków unijnych
499 0
17 Wypowiedzenie umowy OC

Oprócz porównywarki i kalkulatora, firma oferuje również pomoc jeśli chodzi o wypowiedzenie umowy OC. Dzięki informacjom zawartym na stronie, kierowca łatwo może dowiedzieć się kiedy i jak może zrezygnować ze zobowiązań u poprzedniego ubezpieczyciela. Dostępne są również bezpłatne wzory rezygnacji z usług.

Wypowiedzenie umowy OC
158 0
18 Poznań sala na szkolenie

Państwa firma znajduje się w Poznaniu? Potrzebna Państwu sala na szkolenie? Nie można było lepiej trafić! Posiadamy przestronne i nowoczesne pomieszczenia, których kompletne wyposażenie przyda się przy wszelkich prezentacjach i spotkaniach biznesowych. Nasz sprzęt audiowizualny jest starannie przechowywany i nie sprawia problemów przy obsłudze.

Poznań sala na szkolenie
390 0
19 Materiały biurowe

Firma FaceOffice przedstawia Państwu specjalną ofertę, na którą składają się profesjonalne materiały biurowe. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej klasy akcesoria, które służą nie tylko ułatwieniu pracy w biurze, ale także zachowaniu przejrzystości i dobrej organizacji dokumentów i innych biurowych narzędzi.

Materiały biurowe
514 0
20 Wyprowadzanie zaległości Warszawa

Świadczymy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych w zakresie zarządzania ich zadłużeniem. Oferowane wyprowadzanie zaległości obejmuje te podatkowe, księgowe, dotyczące składek ZUS oraz kadrowo-płacowe. Nasze biuro mieści się w Warszawie, jednak obsługujemy również osoby z okolicznych miejscowości.

Wyprowadzanie zaległości Warszawa
507 0
21 kpir online

Prowadzisz małą, nowoczesną firmę, a może szukasz księgowych z dużym doświadczeniem i perfekcyjną znajomością przepisów? Jeśli tak, zastanów się nad prowadzeniem KPiR online. W ramach naszych usług zajmiemy się ewidencjami i rozliczaniem podatków dla przedsiębiorstw każdego rodzaju, prowadzimy także księgi.

kpir online
106 0
22 Mentoring w pracy

W ostatnich latach, szeroko rozumiany mentoring w pracy oraz trend rozwoju personalnego, szturmem zdobyła ryki na całym świecie. Firma Trueleader, odpowiadając na rosnące potrzeby oraz zainteresowanie, proponuje Państwu prowadzenie coachingów biznesowych na wielu płaszczyznach. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym.

Mentoring w pracy
425 0
23 Rozwody Kraków

Prowadzone przez dra Piotra Sołhaja rozwody w Krakowie rozpoczynają się od wnikliwej analizy sprawy oraz konsultacji z Klientem. W oparciu o nią prawnik jest w stanie sporządzić pozew (lub odpowiedź na otrzymany przez Klienta pozew) z uwzględnieniem wszystkich czynników towarzyszących sprawie. Wieloaspektowe podejście adwokata pozwoli zatroszczyć się nie tylko o kwestie małżeńskie, ale również o podział majątku oraz uzgodnienie warunków sprawowanej nad dzieckiem opieki. Mogą państwo liczyć na indywidualną obsługę.

Rozwody Kraków
510 0
24 Windykacja polubowna

Masz dług i nie wiesz jak rozwiązać całą sprawę z wierzycielem? Windykacja polubowna to jedna z naszych specjalności - pomagamy dłużnikom znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które zazwyczaj polega na rozłożeniu zaległości na dogodne do spłaty raty. Współpracując z nami możesz szybko zakończyć sprawę długu bez wchodzenia na drogę sądową.

Windykacja polubowna
78 0
25 Kancelaria prawna

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorcy nieustannie muszą stawać wobec różnych mechanizmów prawnych, odpowiedzialnych za regulacje poszczególnych kroków oraz sposób przeprowadzenia czy finalizowania inwestycji. Jednak nasza Kancelaria prawna z biurem w Warszawie doskonale wie, jak istotne jest przygotowanie przedsiębiorstwa także do postępowania upadłościowego. Nasi adwokaci są w stanie podjąć się reprezentowania nie tylko przedsiębiorców, ale i syndyków masy upadłościowej.

Kancelaria prawna
72 0
26 Reklama roll up

Zajmujemy się sprzedażą między innymi ram do obrazów i szyn do zdjęć. Reklama roll up to łatwy w montażu i mobilny baner, który w świetny sposób zaprezentuje Twój materiał reklamowy. Dostępne są jego dwa warianty: jedno lub dwustronny, w formatach 80 cm i większym. W zestawie znajdują się zaciski, rurka teleskopowa oraz kaseta z mechanizmem zwijającym i rozwijającym.

Reklama roll up
495 0
27 Pióra wieczne

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe pióra wieczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na ich praktyczne zastosowanie w każdej sytuacji - szkole, pracy, domu... Podczas ich używania będziesz czuć się wyjątkowo! Przekonaj się sam już dzisiaj. Zapraszamy do kontaktu.

Pióra wieczne
258 0
28 Kupię spółkę z o.o.

Zakładanie działalności gospodarczej w Polsce wiąże się z koniecznością przebrnięcia przez szereg procedur administracyjnych, które są kosztowne i czasochłonne. Kupię spółkę z o. o. to nasza oferta dla wszystkich osób, które chciałby rozpocząć własny biznes. Proponujemy przedsiębiorstwa zarejestrowane z numerami NIP, KRS i REGON, zarówno świeżo założone bez żadnej historii, jak i też takie, które w przeszłości działały w obiegu gospodarczym jednak od wielu lat pozostają nieaktywne. Firma Beger zaprasza do współpracy!

Kupię spółkę z o.o.
92 0
29 Brykiet sosnowy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą materiałów opałowych takich jak brykiet kominkowy czy pellet drzewny. Nasze produkty cechują się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Brykiet kominkowy staje się częstym gościem w polskich domach, wynika to z tego, że produkty tego typu są czyste i nie brudzą, dodatkowo wydzielają miły zapach lasu podczas spalania.

Brykiet sosnowy
66 0
30 Latarki

Latarki to wspaniały sprzęt turystyczny, który bardzo często się przydaje. Praktyczne, lekkie i poręczne latarki zmieszczą się zarówno w plecaku jak i w kieszeni. Polecamy wspaniałe latarki, które są energooszczędne i wytrzymałe, nie poddają się również szkodliwemu działaniu wilgoci. Dodatkowo wszystkie nasze produkty posiadają wspaniałe ceny!

Latarki
567 0
31 Podyplomowe

Pragniesz kontynuować edukację? Wybierz Studia Podyplomowe na wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Oferujemy ciekawe, przyszłościowe kierunki, wykwalifikowaną i doświadczona kadrę pedagogiczną oraz ciekawe programy zajęć. Zainwestuj w swoją przyszłość już dziś i zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą.

Podyplomowe
325 0
32 Czajnik

Decydując się na zakup lodówki do zabudowy możemy mieć pewność, że nawet urządzenie o znacznych rozmiarach odpowiadające potrzebom licznej, wielopokoleniowej rodziny nie będzie zużywało nadmiernej ilości energii elektrycznej, a jego bezawaryjność sprawi, że jeszcze przez wiele lat nie będziemy się zastanawiali nad zmianą sprzętu. Lodówki do zabudowy naszej firmy to trafny wybór dlatego zachęcamy do zapoznani się z naszą ofertą.

Czajnik
526 0
33 Ramy do plakatów

Ramy do plakatów umożliwiają wyeksponować promujący firmę plakat. Dodatkowo, często możemy je zobaczyć w miejscach kulturalnych typu kina i teatry, co jest zresztą logicznym rozwiązaniem. W końcu największa ilość takich reklam, do których ramy do plakatów są niezbędne, istnieje właśnie w ośrodkach nastawionych na kulturę. W kinach widać również zapotrzebowanie na inne materiały. Mianowicie bardzo popularne jest rozdawanie ulotek dotyczących przyszłego repertuaru. Ludzie jednak znacznie większą uwagę zwracają na zawartość jaką prezentują ramy do plakatów.

Ramy do plakatów
301 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2021