Ocena strony 1


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Poznań sala na szkolenie

Państwa firma znajduje się w Poznaniu? Potrzebna Państwu sala na szkolenie? Nie można było lepiej trafić! Posiadamy przestronne i nowoczesne pomieszczenia, których kompletne wyposażenie przyda się przy wszelkich prezentacjach i spotkaniach biznesowych. Nasz sprzęt audiowizualny jest starannie przechowywany i nie sprawia problemów przy obsłudze.

Poznań sala na szkolenie
390 0
2 Materiały biurowe

Firma FaceOffice przedstawia Państwu specjalną ofertę, na którą składają się profesjonalne materiały biurowe. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej klasy akcesoria, które służą nie tylko ułatwieniu pracy w biurze, ale także zachowaniu przejrzystości i dobrej organizacji dokumentów i innych biurowych narzędzi.

Materiały biurowe
514 0
3 Usługi kadrowo-płacowe

Usługi naszego biura rachunkowego obejmują kompleksowe doradztwo w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej oraz księgowość i usługi kadrowo-płacowe. Zajmujemy się między innymi rozliczeniami, ewidencją i reprezentacją przed urzędami skarbowymi. Nasza firma Skłodowscy działa na rynku finansowym już od wielu lat i zdobyła przez ten czas rzeszę zadowolonych Klientów.

Usługi kadrowo-płacowe
572 0
4 Biuro rachunkowe Katowice

ELLEX to cenione, doświadczone i godne zaufania biuro rachunkowe. Katowice są miastem, w którym zlokalizowany został jeden z naszych oddziałów. Zapraszamy do niej wszystkich Klientów ze śląska, którzy cenią sobie najwyższą staranność, sumienność i zaangażowanie przy zajmowaniu się ich sprawami finansowymi. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możliwe jest sprawne wykonywanie poszczególnych prac związanych z wykonywaniem dokumentacji, rozliczeń, czy zestawień finansowych. Zapraszamy na naszą stronę.

Biuro rachunkowe Katowice
427 0
5 vivus

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty znajdującej się w serwisie POL - MONEY. Oferujemy pożyczki bez BIK od znanych firm, na przejrzystych zasadach i zgodnie z prawem. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie firmy, jak: In Credit, Lendon.pl, Ekspres Kasa, Vivus, Pożyczkomat.pl, Provident, SOHO Credit, Visset, Łatwy Kredyt, Wonga oraz wiele innych. Szczegóły ich ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, dzięki czemu z łatwością dokonają Państwo porównania tych ofert.

vivus
111 0
6 najtanszy kredyt hipoteczny

Zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy planują zakup swojego domu lub mieszkania do wizyty na przygotowanym portalu internetowym. Zespół specjalistów świadczących usługi finansowe pomoże Państwu odnaleźć najtańszy kredyt hipoteczny aktualnie dostępny na rynku. Oferowane usługi to także bezpieczeństwo, gdyż eliminują Państwo ryzyko podpisania wieloletniej umowy o niekorzystnych warunkach.

najtanszy kredyt hipoteczny
32 0
7 Polisy dla gospodarstw

Zabezpiecz siebie i swoje dobra materialne, by móc spać spokojnie. W naszej agencji posiadamy polisy dla gospodarstw domowych i rolnych, ubezpieczenia pojazdów, maszyn oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia koszty leczenia lub naprawy mienia nie były żadnym problemem.

Polisy dla gospodarstw
353 0
8 Wyprowadzanie zaległości Warszawa

Świadczymy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych w zakresie zarządzania ich długiem. Oferowane wyprowadzanie zaległości obejmuje te podatkowe, księgowe, dotyczące składek ZUS oraz kadrowo-płacowe. Nasze biuro mieści się w Warszawie, jednak obsługujemy również osoby z okolicznych miejscowości.

Wyprowadzanie zaległości Warszawa
507 0
9 Wycena majątkowa nieruchomości

Operaty szacunkowe, czyli fachowa opinia rzeczoznawcy majątkowego, przygotowujemy w celu: sprzedaży nieruchomości, prowadzenia postępowań ubezpieczeniowych, wyceny wartości służebności przejazdu, ustalenia i wyceny nieruchomości dla celów indywidualnych. Pracujemy na terenie Krakowa oraz w okolicach.

Wycena majątkowa nieruchomości
330 0
10 Polska Bezgotówkowa

Uczestnicy rynków płatniczych w naszym kraju stworzyli inicjatywę jaką jest Polska Bezgotówkowa. Ma ona na celu zniesienie opłat, które zobowiązani są świadczyć przedsiębiorcy za założenie terminala oraz zwolnienie z kosztów przez pierwszy rok użytkowania. W zamian za to właściciele mają znieść dodatkowe dopłaty pobierane od klientów płacących kartą.

Polska Bezgotówkowa
352 0
11 Outsourcing kadr i płac

Profesjonalny outsourcing kadr i płac to specjalność naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego zapewniamy obsługę najlepszych specjalistów z biegłą znajomością przepisów prawnych. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że księgowość Waszej firmy jest w najlepszych rękach. Outsourcing kadr i płac to przede wszystkim znacznie odciążenie Państwa firmy, a także sposób na oszczędności. Już nie musicie zatrudniać dodatkowych pracowników, aby zajmowali się tym sektorem. Powiedzcie go nam - z gwarancją profesjonalizmu.

Outsourcing kadr i płac
544 0
12 kpir online

Prowadzisz małą, nowoczesną firmę, a może szukasz księgowych z dużym doświadczeniem i perfekcyjną znajomością przepisów? Jeśli tak, zastanów się nad prowadzeniem KPiR online. W ramach naszych usług zajmiemy się ewidencjami i rozliczaniem podatków dla przedsiębiorstw każdego rodzaju, prowadzimy także księgi.

kpir online
106 0
13 szkolenie przeciwpożarowe pracowników

Jedną z oferowanych przez nas usług jest szkolenie przeciwpożarowe pracowników. Podczas kursu zapoznają się z tym, w jaki sposób powinni reagować w sytuacji zagrożenia ogniowego. Spotkania odbywają się z udziałem ekspertów posiadających doświadczenie praktyczne i wiedzę teoretyczną w wykładanym zakresie.

szkolenie przeciwpożarowe pracowników
307 0
14 Mentoring w pracy

W ostatnich latach, szeroko rozumiany mentoring w pracy oraz trend rozwoju personalnego, szturmem zdobyła ryki na całym świecie. Firma Trueleader, odpowiadając na rosnące potrzeby oraz zainteresowanie, proponuje Państwu prowadzenie coachingów biznesowych na wielu płaszczyznach. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym.

Mentoring w pracy
425 0
15 Rozwody Kraków

Oferujemy usługi prawnicze w Krakowie. Profesjonalne porady prawne świadczone przez kancelarię prawniczą z której skorzystało już wiele osób w takich kwestiach jak rozwody, sprawy majątkowe czy spadkowe. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, nasza kancelaria adwokacka zyskała wielu stałych klientów.

Rozwody Kraków
510 0
16 Windykacja polubowna

Masz dług i nie wiesz jak rozwiązać całą sprawę z wierzycielem? Windykacja polubowna to jedna z naszych specjalności - pomagamy dłużnikom znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które zazwyczaj polega na rozłożeniu zaległości na dogodne do spłaty raty. Współpracując z nami możesz szybko zakończyć sprawę długu bez wchodzenia na drogę sądową.

Windykacja polubowna
78 0
17 Usługi księgowe w Poznaniu

Zajmujemy się obsługą finansów przedsiębiorstw oraz prowadzimy za nich księgowość. Usługi rachunkowe oferowane przez nasze biuro rachunkowe to między innymi pomoc w kwestii optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz obsługa rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Nasi doradcy zajmą się wszystkimi Państwa sprawami kadrowymi począwszy od stworzenia listy płac i kartoteki wynagrodzeń aż po ewidencję badań lekarskich oraz szkoleń pracowników. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu.

Usługi księgowe w Poznaniu
597 0
18 Kancelaria prawna

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorcy nieustannie muszą stawać wobec różnych mechanizmów prawnych, odpowiedzialnych za regulacje poszczególnych kroków oraz sposób przeprowadzenia czy finalizowania inwestycji. Jednak nasza Kancelaria prawna z biurem w Warszawie doskonale wie, jak istotne jest przygotowanie przedsiębiorstwa także do postępowania upadłościowego. Nasi adwokaci są w stanie podjąć się reprezentowania nie tylko przedsiębiorców, ale i syndyków masy upadłościowej.

Kancelaria prawna
72 0
19 Porady księgowe Łódź

Udzielamy pomocy w kwestii objaśnienia zagadnień z szeroko rozumianej rachunkowości. Oferujemy porady księgowo-podatkowe, pomagające podjąć określone działanie. Możemy udzielić ich pisemnie lub ustnie. W ramach stałej współpracy nasi Klienci mogą korzystać z doradztwa w dowolnym zakresie i wymiarze.

Porady księgowe Łódź
417 0
20 Reklama roll up

Zajmujemy się sprzedażą między innymi ram do obrazów i szyn do zdjęć. Reklama roll up to łatwy w montażu i mobilny baner, który w świetny sposób zaprezentuje Twój materiał reklamowy. Dostępne są jego dwa warianty: jedno lub dwustronny, w formatach 80 cm i większym. W zestawie znajdują się zaciski, rurka teleskopowa oraz kaseta z mechanizmem zwijającym i rozwijającym.

Reklama roll up
495 0
21 Pióra wieczne

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe pióra wieczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na ich praktyczne zastosowanie w każdej sytuacji - szkole, pracy, domu... Podczas ich używania będziesz czuć się wyjątkowo! Przekonaj się sam już dzisiaj. Zapraszamy do kontaktu.

Pióra wieczne
258 0
22 Kupię spółkę z o.o.

Zakładanie działalności gospodarczej w Polsce wiąże się z koniecznością przebrnięcia przez szereg procedur administracyjnych, które są kosztowne i czasochłonne. Kupię spółkę z o. o. to nasza oferta dla wszystkich osób, które chciałby rozpocząć własny biznes. Proponujemy przedsiębiorstwa zarejestrowane z numerami NIP, KRS i REGON, zarówno świeżo założone bez żadnej historii, jak i też takie, które w przeszłości działały w obiegu gospodarczym jednak od wielu lat pozostają nieaktywne. Firma Beger zaprasza do współpracy!

Kupię spółkę z o.o.
92 0
23 Brykiet sosnowy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą materiałów opałowych takich jak brykiet kominkowy czy pellet drzewny. Nasze produkty cechują się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Brykiet kominkowy staje się częstym gościem w polskich domach, wynika to z tego, że produkty tego typu są czyste i nie brudzą, dodatkowo wydzielają miły zapach lasu podczas spalania.

Brykiet sosnowy
66 0
24 Latarki

Latarki to wspaniały sprzęt turystyczny, który bardzo często się przydaje. Praktyczne, lekkie i poręczne latarki zmieszczą się zarówno w plecaku jak i w kieszeni. Polecamy wspaniałe latarki, które są energooszczędne i wytrzymałe, nie poddają się również szkodliwemu działaniu wilgoci. Dodatkowo wszystkie nasze produkty posiadają wspaniałe ceny!

Latarki
567 0
25 Podyplomowe

Pragniesz kontynuować edukację? Wybierz Studia Podyplomowe na wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Oferujemy ciekawe, przyszłościowe kierunki, wykwalifikowaną i doświadczona kadrę pedagogiczną oraz ciekawe programy zajęć. Zainwestuj w swoją przyszłość już dziś i zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą.

Podyplomowe
325 0
26 Czajnik

Decydując się na zakup lodówki do zabudowy możemy mieć pewność, że nawet urządzenie o znacznych rozmiarach odpowiadające potrzebom licznej, wielopokoleniowej rodziny nie będzie zużywało nadmiernej ilości energii elektrycznej, a jego bezawaryjność sprawi, że jeszcze przez wiele lat nie będziemy się zastanawiali nad zmianą sprzętu. Lodówki do zabudowy naszej firmy to trafny wybór dlatego zachęcamy do zapoznani się z naszą ofertą.

Czajnik
526 0
27 Ramy do plakatów

Ramy do plakatów umożliwiają wyeksponować promujący firmę plakat. Dodatkowo, często możemy je zobaczyć w miejscach kulturalnych typu kina i teatry, co jest zresztą logicznym rozwiązaniem. W końcu największa ilość takich reklam, do których ramy do plakatów są niezbędne, istnieje właśnie w ośrodkach nastawionych na kulturę. W kinach widać również zapotrzebowanie na inne materiały. Mianowicie bardzo popularne jest rozdawanie ulotek dotyczących przyszłego repertuaru. Ludzie jednak znacznie większą uwagę zwracają na zawartość jaką prezentują ramy do plakatów.

Ramy do plakatów
301 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2020