Ocena strony 1


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Odszkodowanie za śmierć w wypadku

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się pomocą w kwestii uzyskiwania zadośćuczynienia za poniesione szkody. Jedną z nich jest odszkodowanie za śmierć w wypadku komunikacyjnym i innym. Pomagamy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów, a także reprezentujemy klienta przed ubezpieczycielem. Na każdym etapie postępowania proponujemy także fachowe doradztwo.

Odszkodowanie za śmierć w wypadku
326 0
2 Mentoring w pracy

W ostatnich latach, szeroko rozumiany mentoring w pracy oraz trend rozwoju personalnego, szturmem zdobyła ryki na całym świecie. Firma Trueleader, odpowiadając na rosnące potrzeby oraz zainteresowanie, proponuje Państwu prowadzenie coachingów biznesowych na wielu płaszczyznach. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym.

Mentoring w pracy
425 0
3 Kredyty gotówkowe Olsztyn

Nasze biuro finansowe swoje usługi świadczy na terenie Olsztyna. Naszym klientom pomagamy w ubieganiu się o kredyty gotówkowe i hipoteczne. To my kontaktujemy się w ich imieniu z bankami, wysyłamy wnioski i dopytujemy o etap przyznawania potrzebnych środków. Nasze usługi finansowe świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Kredyty gotówkowe Olsztyn
517 0
4 Sprzątanie pobudowlane

Firma Clean Office z Bydgoszczy oferuje sprzątanie pobudowlane. W zakres naszych usług wchodzi sprzątanie wszelkiego rodzaju nowo wybudowanych obiektów i lokali. Doświadczona ekipa przy wykorzystaniu specjalistycznych środków i maszyn jest w stanie utrzymać kompleksową czystość po remontach. Zapewniamy swoje usługi także w trakcie trwania prac remontowych.

Sprzątanie pobudowlane
485 0
5 Księgowość Bydgoszcz

Naszą specjalnością jest outsourcing kadrowo-płacowy. Wiemy, jak ważna dla każdej firmy jest sumiennie i skutecznie prowadzona księgowość, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych klientów w tym zakresie. Decydując się na współpracę z nami wybierasz biuro, w którym pracują osoby całkowicie oddane swojej pracy i nastawione na zapewnienie klientowi satysfakcji. Skorzystaj z naszej propozycji na outsourcing kadrowo-płacowy i przekonaj się, ile korzyści może on przynieść Twojemu przedsiębiorstwu.

Księgowość Bydgoszcz
64 0
6 Obligacje 3 miesięczne

Obszar działalności naszej firmy to inwestowanie w przedsiębiorstwa, pożyczki i kredyty dla działalności gospodarczych. Zainteresowanym oferujemy też korporacyjne obligacje 3 miesięczne. Przy inwestowaniu w nie należy pamiętać o zabezpieczeniach - hipotece, zastawach rejestrowych na majątku emitenta lub na majątku firmy lub na poręczeniu majątkowym.

Obligacje 3 miesięczne
353 0
7 Rozwody Kraków

Oferujemy usługi prawnicze w Krakowie. Profesjonalne porady prawne świadczone przez kancelarię prawniczą z której skorzystało już wiele osób w takich kwestiach jak rozwody, sprawy majątkowe czy spadkowe. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, nasza kancelaria adwokacka zyskała wielu stałych klientów.

Rozwody Kraków
510 0
8 Usługi księgowe Częstochowa

Od ponad piętnastu lat zajmujemy się wspieraniem dużych i małych przedsiębiorstw gospodarczych w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji oraz sprawozdań o charakterze finansowym. BMD to biuro rachunkowe w Częstochowie, które prowadzi między innymi takie usługi księgowe jak rozliczaniem kosztów, weryfikacją formalną, sporządzaniem deklaracji oraz rozliczeń podatkowych, a także okresowym opracowywaniu sprawozdań dla Narodowego Banku Polskiego. Ponadto, świadczymy usługi kadrowo-płacowe, prowadząc akta osobowe pracowników oraz tworząc regulaminy pracodawcy.

Usługi księgowe Częstochowa
380 0
9 Windykacja polubowna

Masz dług i nie wiesz jak rozwiązać całą sprawę z wierzycielem? Windykacja polubowna to jedna z naszych specjalności - pomagamy dłużnikom znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które zazwyczaj polega na rozłożeniu zaległości na dogodne do spłaty raty. Współpracując z nami możesz szybko zakończyć sprawę długu bez wchodzenia na drogę sądową.

Windykacja polubowna
78 0
10 Usługi księgowe w Poznaniu

Zajmujemy się obsługą finansów przedsiębiorstw oraz prowadzimy za nich księgowość. Usługi rachunkowe oferowane przez nasze biuro rachunkowe to między innymi pomoc w kwestii optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz obsługa rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Nasi doradcy zajmą się wszystkimi Państwa sprawami kadrowymi począwszy od stworzenia listy płac i kartoteki wynagrodzeń aż po ewidencję badań lekarskich oraz szkoleń pracowników. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu.

Usługi księgowe w Poznaniu
597 0
11 Sale szkoleniowe Warszawa centrum

Szukasz miejsca w centrum Warszawy, w którym będziesz mógł poprowadzić warsztaty? Nasze sale szkoleniowe dostosowane są do wykładów, konferencji, warsztatów kosmetycznych, komputerowych, na prawo jazdy czy kursów BHP. Możesz przeprowadzić w nich również prezentacje, egzaminy, spotkania biznesowe czy castingi.

Sale szkoleniowe Warszawa centrum
313 0
12 Kancelaria prawna

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorcy nieustannie muszą stawać wobec różnych mechanizmów prawnych, odpowiedzialnych za regulacje poszczególnych kroków oraz sposób przeprowadzenia czy finalizowania inwestycji. Jednak nasza Kancelaria prawna z biurem w Warszawie doskonale wie, jak istotne jest przygotowanie przedsiębiorstwa także do postępowania upadłościowego. Nasi adwokaci są w stanie podjąć się reprezentowania nie tylko przedsiębiorców, ale i syndyków masy upadłościowej.

Kancelaria prawna
72 0
13 Porady księgowo-podatkowe

Udzielamy pomocy w kwestii objaśnienia zagadnień z szeroko rozumianej rachunkowości. Oferujemy porady księgowo-podatkowe, pomagające podjąć określone działanie. Możemy udzielić ich pisemnie lub ustnie. W ramach stałej współpracy nasi Klienci mogą korzystać z doradztwa w dowolnym zakresie i wymiarze.

Porady księgowo-podatkowe
417 0
14 Reklama roll up

Zajmujemy się sprzedażą między innymi ram do obrazów i szyn do zdjęć. Reklama roll up to łatwy w montażu i mobilny baner, który w świetny sposób zaprezentuje Twój materiał reklamowy. Dostępne są jego dwa warianty: jedno lub dwustronny, w formatach 80 cm i większym. W zestawie znajdują się zaciski, rurka teleskopowa oraz kaseta z mechanizmem zwijającym i rozwijającym.

Reklama roll up
495 0
15 Pióra wieczne

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe pióra wieczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na ich praktyczne zastosowanie w każdej sytuacji - szkole, pracy, domu... Podczas ich używania będziesz czuć się wyjątkowo! Przekonaj się sam już dzisiaj. Zapraszamy do kontaktu.

Pióra wieczne
258 0
16 Inwestycje kapitałowe dla VIP

Proponujemy doradztwo finansowe prowadzone przez osoby z ponad 10-letnim doświadczeniem w tej branży. W ramach naszych usług oferujemy bezpieczne inwestycje kapitałowe dla VIP, które umożliwiają pomnażanie majątku. Ponadto udzielamy naszym Klientom pomocy w odnalezieniu odpowiednich partnerów biznesowych.

Inwestycje kapitałowe dla VIP
348 0
17 Kupię spółkę z o.o.

Zakładanie działalności gospodarczej w Polsce wiąże się z koniecznością przebrnięcia przez szereg procedur administracyjnych, które są kosztowne i czasochłonne. Kupię spółkę z o. o. to nasza oferta dla wszystkich osób, które chciałby rozpocząć własny biznes. Proponujemy przedsiębiorstwa zarejestrowane z numerami NIP, KRS i REGON, zarówno świeżo założone bez żadnej historii, jak i też takie, które w przeszłości działały w obiegu gospodarczym jednak od wielu lat pozostają nieaktywne. Firma Beger zaprasza do współpracy!

Kupię spółkę z o.o.
92 0
18 Brykiet sosnowy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą materiałów opałowych takich jak brykiet kominkowy czy pellet drzewny. Nasze produkty cechują się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Brykiet kominkowy staje się częstym gościem w polskich domach, wynika to z tego, że produkty tego typu są czyste i nie brudzą, dodatkowo wydzielają miły zapach lasu podczas spalania.

Brykiet sosnowy
66 0
19 Latarki

Latarki to wspaniały sprzęt turystyczny, który bardzo często się przydaje. Praktyczne, lekkie i poręczne latarki zmieszczą się zarówno w plecaku jak i w kieszeni. Polecamy wspaniałe latarki, które są energooszczędne i wytrzymałe, nie poddają się również szkodliwemu działaniu wilgoci. Dodatkowo wszystkie nasze produkty posiadają wspaniałe ceny!

Latarki
567 0
20 Podyplomowe

Pragniesz kontynuować edukację? Wybierz Studia Podyplomowe na wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Oferujemy ciekawe, przyszłościowe kierunki, wykwalifikowaną i doświadczona kadrę pedagogiczną oraz ciekawe programy zajęć. Zainwestuj w swoją przyszłość już dziś i zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą.

Podyplomowe
325 0
21 Czajnik

Decydując się na zakup lodówki do zabudowy możemy mieć pewność, że nawet urządzenie o znacznych rozmiarach odpowiadające potrzebom licznej, wielopokoleniowej rodziny nie będzie zużywało nadmiernej ilości energii elektrycznej, a jego bezawaryjność sprawi, że jeszcze przez wiele lat nie będziemy się zastanawiali nad zmianą sprzętu. Lodówki do zabudowy naszej firmy to trafny wybór dlatego zachęcamy do zapoznani się z naszą ofertą.

Czajnik
526 0
22 Ramy do plakatów

Ramy do plakatów umożliwiają wyeksponować promujący firmę plakat. Dodatkowo, często możemy je zobaczyć w miejscach kulturalnych typu kina i teatry, co jest zresztą logicznym rozwiązaniem. W końcu największa ilość takich reklam, do których ramy do plakatów są niezbędne, istnieje właśnie w ośrodkach nastawionych na kulturę. W kinach widać również zapotrzebowanie na inne materiały. Mianowicie bardzo popularne jest rozdawanie ulotek dotyczących przyszłego repertuaru. Ludzie jednak znacznie większą uwagę zwracają na zawartość jaką prezentują ramy do plakatów.

Ramy do plakatów
301 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2019