Ocena strony 1


Ocena administratora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Szkolenia dla animatorów

Przenieś swój biznes na wyższy poziom dzięki naszym profesjonalnym kursom! Nasza firma specjalizuje się w edukacji i rozwoju, zapewniając niezrównane wiedzy i umiejętności potrzebne do awansu. Organizujemy szkolenia dla animatorów! Przygotowuj się do odkrywania najnowszych trendów, technik i narzędzi, które pomogą Ci wyróżnić się spośród konkurencji. Niezależnie od Twojego doświadczenia czy poziomu umiejętności, nasze kursy z pewnością pobudzą Twoją kreatywność i pomogą Ci osiągnąć nowy, wyższy poziom profesjonalizmu. Czekamy na Ciebie, dołącz do nas już dziś!

Szkolenia dla animatorów
486 0
2 Joanna Sobieraj - doradztwo podatkowe

Dobrze prosperująca firma to taka, która posiada zaplecze analityczne. Kancelaria Joanna Sobieraj prowadzi doradztwo podatkowe dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców potrzebujących wsparcia w zajmowaniu się księgowością, a także kontrolowaniu finansów. Pomagamy w porządkowaniu dokumentacji, a także w wypełnianiu zeznań rocznych oraz rozliczeń podatkowych uwzględniających dochody z zagranicy. Towarzyszymy również w zakładaniu własnej działalności lub spółki. Można umówić się z nami na wizytę, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej.

Joanna Sobieraj - doradztwo podatkowe
20 0
3 Niszczenie dokumentów

Szanowni państwo, jeżeli poszukują państwo specjalistycznych usług biurowych, to firma Archivo oferuje niszczenie dokumentów. Odpowiednie wyposażenie techniczne oraz zdobyte uprawnienia dają nam sposobność likwidowania dokumentacji objętych klauzulą "Top Secret". Wszystkie nasze działania są nieszkodliwe dla środowiska. Dla tych z państwa, którzy potrzebują jednak pomocy w organizacji archiwum biurowego, oferujemy naszą przestrzeń oraz usługi w zakresie uporządkowania i magazynowania dokumentacji.

Niszczenie dokumentów
445 0
4 Rzeczoznawca Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo z Bydgoszczy oferuje usługi z zakresu wyceny nieruchomości, działek, oraz mieszkań i lokali usługowych. Żeby uniknąć sytuacji, w której ktoś zawyża bądź zaniża wartość danej nieruchomości, ważne jest aby skorzystać z wiedzy osoby, jaką jest rzeczoznawca. Dzięki kwalifikacjom i uprawnieniom tych osób, mamy pewność, że wycena jest wiarygodna.

Rzeczoznawca Bydgoszcz
336 0
5 pudełka fasonowe

Nasze koperty reklamowe oszczędzają dodatkowe koszty, dzięki optymalizacji opakowań. W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak pudełka fasonowe, teczki ofertowe i indywidualne lub artykuły biurowe. Wykonane są z tektury falistej, która jest łatwa do recyklingu. Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych materiałów na rynku.

pudełka fasonowe
217 0
6 Rozliczanie Prostych Spółek Akcyjnych w Poznaniu

Niezależnie od rozmiaru Twojego biznesu, sprawne zarządzanie finansami jest niezwykle ważne. Rozliczanie prostych spółek akcyjnych w Poznaniu to nasza specjalizacja. Świadczymy wsparcie w zrozumieniu zagadnień obejmujących najnowsze prawo podatkowe. Dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej.

Rozliczanie Prostych Spółek Akcyjnych w Poznaniu
543 0
7 Tonery HP zamienniki

Tanie zamienniki tonerów HP - tak doskonałej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej. Szeroki asortyment, przystępne ceny, błyskawiczna dostawa zamówionego towaru - wszystko to sprawia, że nasze tusze są jedyne w swoim rodzaju. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdziesz także wiele innych materiałów eksploatacyjnych najlepszych producentów.

Tonery HP zamienniki
331 0
8 Safe harbour ceny transferowe

Zasady podatkowe to kluczowy element przestrzegania przez każdą firmę, która działa na rynku. Wśród tych zasad można wyróżnić m.in. safe harbor, który dotyczy wykazania wartości rynkowej w przypadku ceny transferowej. Dzięki temu zasadowi firmy mogą zminimalizować ryzyko wystąpienia sporu z organami podatkowymi. Ceny transferowe, z drugiej strony, dotyczą wartości transakcji między powiązanymi ze sobą podmiotami, a ich prawidłowe stosowanie pozwala na uniknięcie niepotrzebnych kłopotów. Dlatego firmy powinny dokładnie poznać i przestrzegać wszystkich zasad podatkowych, aby legalnie prowadzić swoją działalność.

Safe harbour ceny transferowe
99 0
9 Tłumaczenie przysięgłe

Specjalizujemy się w usługach tłumaczeniowych przeznaczonych dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych. Jako jedno z nielicznych biur na terenie Polski wykonujemy tłumaczenia ekspresowe. Pilne tłumaczenie umowy lub innego istotnego dokumentu możemy wykonać nawet w przeciągu kilku godzin. Wszystkich zainteresowanych tłumaczeniami zapraszamy serdecznie do współpracy i kontaktu z naszym biurem. Dane teleadresowe zawarte są w zakładce kontakt na stronie www.

Tłumaczenie przysięgłe
311 0
10 Obsługa kadrowo płacowa

Sprawdzony specjalista od finansów to gwarancja spokoju o bezpieczeństwo swoich pieniędzy. Obsługa kadrowo - płacowa to jeden z aspektów w ofercie mojej kancelarii. Oprócz tego świadczę również usługi księgowe i pomagam w organizacji szkoleń BHP dla firm. Przygotuję także potrzebne analizy oraz raporty.

Obsługa kadrowo płacowa
480 0
11 Ubezpieczenie auta od awarii

Usterka zdarza się w każdym, najlepszym samochodzie. Techniczne może zapobiec jej przegląd, a co z właścicielem? Ubezpieczenie auta od awarii to rozwiązanie dla każdego posiadacza 4 kółek. Proponujemy je właścicielom pojazdów używanych. Pokrywane są koszty usunięcia awarii zespołów i elementów pojazdu objętych umową, a także pomoc drogowa.

Ubezpieczenie auta od awarii
336 0
12 Opinie inwestorów Pracownia Finansowa

Nie ma bardziej wiarygodnej oceny doradztwa w zakresie projektów OZE, jak opinie inwestorów. W przypadku Pracowni Finansowej są one bardzo pozytywne. Nic w tym dziwnego - inwestycje w odnawialne źródła energii to prosty sposób nie tylko na pomnożenie oszczędności, ale też wkład w ochronę środowiska naturalnego.

Opinie inwestorów Pracownia Finansowa
419 0
13 ubezpieczenia rolne Piła

Pomagamy naszym klientom w ustaleniu, jakie ubezpieczenia rolne będą dla nich najbardziej odpowiednie. Dzięki specjalistom z Multi-Grupa możesz ochronić swoje gospodarstwo przed fatalnymi skutkami suszy, powodzi czy innego rodzaju zdarzeń losowych. Oferujemy także zabezpieczenie trzody chlewnej oraz maszyn, takich jak np. kombajny czy ciągniki.

ubezpieczenia rolne Piła
479 0
14 Księgowanie paragonów zagranicznych

Jednoosobowe firmy często same prowadzą swoją dokumentację i rozliczają się z urzędami. Problemy zaczynają się jednak, kiedy zaczyna przybywać pracowników, a zyski przedsiębiorstwa rosną. W takich sytuacjach nieraz zatrudniane jest nasze biuro księgowe w Wrocławiu. Potrafimy rozwiązać wiele nurtujących firmę problemów, jak na przykład księgowanie paragonów zagranicznych.

Księgowanie paragonów zagranicznych
106 0
15 Księgowość w Niemczech

Przedsiębiorstwa, które planują ekspansję na rynki zagraniczne, bardzo często muszą otworzyć oddział lub spółkę w obcym kraju. Księgowość w Niemczech, którą proponuje nasza firma, to rozwiązanie, które umożliwi Ci rzetelne i profesjonalne rozliczanie podatków z jednego miejsca w Polsce. Jeżeli więc zależy Ci na fachowości, skorzystaj z naszych usług.

Księgowość w Niemczech
566 0
16 ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu w naszej firmie to oferta zarówno dla tych, którzy już mieszkają w swoim domu, jak i dla tych, którzy są w trakcie jego remontu. Ubezpieczenie domu obejmuje nie tylko budynki mieszkalne (dom wolnostojący czy mieszkanie), ale także budynki gospodarcze. Jest jednym z najważniejszych rodzajów ubezpieczenia, dlatego powinna mieć je każda osoba posiadająca jakąś nieruchomość. Do każdego z proponowanych przez nas pakietów można dostosować indywidualny zakres ochrony w celu pełnej ochrony Państwa mienia.

ubezpieczenie domu
461 0
17 Co zrobić po kupnie samochodu?

Sam wybór nowego pojazdu nie jest łatwym zadaniem. Kiedy w końcu znajdziemy idealny model, czeka nas mnóstwo formalności do załatwienia. Co zrobić po kupnie samochodu? Przede wszystkim konieczne jest jego zarejestrowanie, opłacenie podatku lub akcyzy, jak również ubezpieczenia OC, bez którego użytkownikom nie wolno poruszać się po drogach. Oczywiście poza wykonaniem wspomnianych czynności niezwykle ważne będzie dokładne sprawdzenie go przez mechanika i wdrożenie odpowiednich usług serwisowych jeżeli są potrzebne.

Co zrobić po kupnie samochodu?
111 0
18 Komplementariusz

Spółki komandytowe, wraz ze zmianą przepisów wprowadzonych na początku roku, stały się podatnikiem CIT. Komplementariusz, czyli wspólnik w firmie, ma obowiązek zapłacić podatek dochodowy, jednak istnieje możliwość odliczenia go od części podatku, który został zapłacony przez spółkę. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

Komplementariusz
318 0
19 Biuro rachunkowe w Piasecznie

Nasza profesjonalna i sprawdzona kancelaria księgowa to miejsce, gdzie znajdziecie pomoc ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie i prowadzenie zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa dokumentów rachunkowych dla Waszych przedsiębiorstw. Przygotowane przez nas rozwiązania to także doradztwo podatkowe oraz sporządzanie dla naszych klientów rozliczeń skarbowych. Zajmujemy się także prowadzeniem ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów w Piasecznie.

Biuro rachunkowe w Piasecznie
202 0
20 Postępowania podatkowe Warszawa

Świadczymy pomoc prawną w przypadku sporu z Krajową Administracją Skarbową od momentu wszczęcia kontroli, na wszystkich etapach procedury. Wspieramy naszych klientów w przygotowaniach do kontroli celno-skarbowej, analizując ich zobowiązania i gromadząc potrzebne dokumenty. Postępowania podatkowe obsługujemy w Warszawie, w siedzibie naszej kancelarii.

Postępowania podatkowe Warszawa
174 0
21 Legalizacja pobytu cudzoziemca Warszawa

Kancelaria udziela porad prawnych osobom przybywającym spoza granic kraju. Legalizacja pobytu cudzoziemca, prowadzona w Warszawie, obejmuje zezwolenie na zamieszkanie na czas oznaczony, na terenie RP. Ponadto w jej zakres wchodzi przyznanie zezwolenia na pracę, na zakup nieruchomości oraz obsługa prawna.

Legalizacja pobytu cudzoziemca Warszawa
203 0
22 Zarządca masy sanacyjnej

W postępowaniu re­struk­tu­ry­za­cyj­nym potrzebna jest osoba, która będzie odpowiedzialna na zabezpieczenie przed zniszczeniem lub uszkodzeniem majątku dłużnika. Tą osobą jest zarządca masy sanacyjnej. Pozostałe obowiązki, które musi spełnić to zapewnienie, że majątek nie będzie zabrany przez osoby trzecie ani przez dłużnika.

Zarządca masy sanacyjnej
356 0
23 foliowanie

Firma MarwitPak oferuje laminowanie i foliowanie. Przedsiębiorstwo posiada bardzo duże doświadczenie w laminowaniu. Pracownicy obsługujący zaawansowane urządzenia do laminowania, posiadają ogromne doświadczenie w tym zakresie oraz ciągle się doskonalą. Foliowanie w tej firmie odbywa się w profesjonalny sposób. Przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjną cenę na tą usługę. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby przedsiębiorstwa lub zapoznania się z oferowanymi usługami po przez stronę internetową.

foliowanie
284 0
24 Rekordowe inwestycje alternatywne - Puls Biznesu

Sytuacja związana z pandemią COVID-19 oraz zwiększenie ekologicznej świadomości ludzi przyczyniły się do zmiany w postrzeganiu kwestii odnawialnych źródeł energii. Jak donosi Puls Biznesu w wywiadzie z polską firmą prężnie działającą na rynku OZE - mamy rekordowe inwestycje alternatywne (głównie w zakresie budowy elektrowni wiatrowych).

Rekordowe inwestycje alternatywne - Puls Biznesu
168 0
25 papier satynowy

Szanowni Państwo! Chcielibyśmy przedstawić Państwu wyjątkowy papier satynowy, który już dziś udostępniliśmy w naszej fantastycznej ofercie. Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, które cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Oferowane przez nas arkusze to przede wszystkim wysoka jakość, atrakcyjna cena, a także ogromna praktyczność w zastosowaniu. Zachęcamy do postawienia już dziś na atrakcyjne ceny i fantastyczne rozwiązania - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

papier satynowy
489 0
26 Audyt środków unijnych

Rozlicz swój projekt finansowany z funduszy europejskich. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zamów audyt środków unijnych przeprowadzony przez ekspertów w tej dziedzinie. Podczas kontroli m.in. sprawdzamy zasadność kosztów, wiarygodność i ewentualne błędy dokumentacji oraz poziom ryzyka związanego z projektem.

Audyt środków unijnych
499 0
27 Mentoring w pracy

W ostatnich latach, szeroko rozumiany mentoring w pracy oraz trend rozwoju personalnego, szturmem zdobyła ryki na całym świecie. Firma Trueleader, odpowiadając na rosnące potrzeby oraz zainteresowanie, proponuje Państwu prowadzenie coachingów biznesowych na wielu płaszczyznach. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym.

Mentoring w pracy
425 0
28 Rozwody Kraków

Prowadzone przez dra Piotra Sołhaja rozwody w Krakowie rozpoczynają się od wnikliwej analizy sprawy oraz konsultacji z Klientem. W oparciu o nią prawnik jest w stanie sporządzić pozew (lub odpowiedź na otrzymany przez Klienta pozew) z uwzględnieniem wszystkich czynników towarzyszących sprawie. Wieloaspektowe podejście adwokata pozwoli zatroszczyć się nie tylko o kwestie małżeńskie, ale również o podział majątku oraz uzgodnienie warunków sprawowanej nad dzieckiem opieki. Mogą państwo liczyć na indywidualną obsługę.

Rozwody Kraków
510 0
29 Windykacja polubowna

Masz dług i nie wiesz jak rozwiązać całą sprawę z wierzycielem? Windykacja polubowna to jedna z naszych specjalności - pomagamy dłużnikom znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które zazwyczaj polega na rozłożeniu zaległości na dogodne do spłaty raty. Współpracując z nami możesz szybko zakończyć sprawę długu bez wchodzenia na drogę sądową.

Windykacja polubowna
78 0
30 Kancelaria prawna

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorcy nieustannie muszą stawać wobec różnych mechanizmów prawnych, odpowiedzialnych za regulacje poszczególnych kroków oraz sposób przeprowadzenia czy finalizowania inwestycji. Jednak nasza Kancelaria prawna z biurem w Warszawie doskonale wie, jak istotne jest przygotowanie przedsiębiorstwa także do postępowania upadłościowego. Nasi adwokaci są w stanie podjąć się reprezentowania nie tylko przedsiębiorców, ale i syndyków masy upadłościowej.

Kancelaria prawna
72 0
31 Reklama roll up

Zajmujemy się sprzedażą między innymi ram do obrazów i szyn do zdjęć. Reklama roll up to łatwy w montażu i mobilny baner, który w świetny sposób zaprezentuje Twój materiał reklamowy. Dostępne są jego dwa warianty: jedno lub dwustronny, w formatach 80 cm i większym. W zestawie znajdują się zaciski, rurka teleskopowa oraz kaseta z mechanizmem zwijającym i rozwijającym.

Reklama roll up
495 0
32 Pióra wieczne

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe pióra wieczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na ich praktyczne zastosowanie w każdej sytuacji - szkole, pracy, domu... Podczas ich używania będziesz czuć się wyjątkowo! Przekonaj się sam już dzisiaj. Zapraszamy do kontaktu.

Pióra wieczne
258 0
33 Kupię spółkę z o.o.

Zakładanie działalności gospodarczej w Polsce wiąże się z koniecznością przebrnięcia przez szereg procedur administracyjnych, które są kosztowne i czasochłonne. Kupię spółkę z o. o. to nasza oferta dla wszystkich osób, które chciałby rozpocząć własny biznes. Proponujemy przedsiębiorstwa zarejestrowane z numerami NIP, KRS i REGON, zarówno świeżo założone bez żadnej historii, jak i też takie, które w przeszłości działały w obiegu gospodarczym jednak od wielu lat pozostają nieaktywne. Firma Beger zaprasza do współpracy!

Kupię spółkę z o.o.
92 0
34 Latarki

Latarki to wspaniały sprzęt turystyczny, który bardzo często się przydaje. Praktyczne, lekkie i poręczne latarki zmieszczą się zarówno w plecaku jak i w kieszeni. Polecamy wspaniałe latarki, które są energooszczędne i wytrzymałe, nie poddają się również szkodliwemu działaniu wilgoci. Dodatkowo wszystkie nasze produkty posiadają wspaniałe ceny!

Latarki
567 0
35 Podyplomowe

Pragniesz kontynuować edukację? Wybierz Studia Podyplomowe na wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Oferujemy ciekawe, przyszłościowe kierunki, wykwalifikowaną i doświadczona kadrę pedagogiczną oraz ciekawe programy zajęć. Zainwestuj w swoją przyszłość już dziś i zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą.

Podyplomowe
325 0
36 Czajnik

Decydując się na zakup lodówki do zabudowy możemy mieć pewność, że nawet urządzenie o znacznych rozmiarach odpowiadające potrzebom licznej, wielopokoleniowej rodziny nie będzie zużywało nadmiernej ilości energii elektrycznej, a jego bezawaryjność sprawi, że jeszcze przez wiele lat nie będziemy się zastanawiali nad zmianą sprzętu. Lodówki do zabudowy naszej firmy to trafny wybór dlatego zachęcamy do zapoznani się z naszą ofertą.

Czajnik
526 0
- Dodaj swoją witrynę
radiocinema © 2024